Assassin's Creed Odyssey otrzymało darmowy dodatek fabularny

Pierwsza część Zaginionych opowieści z Grecji.

Ubisoft opublikowało dziś oznaczoną numerem 1.06 aktualizację Assassin's Creed Odyssey. Najważniejszym elementem jest pierwszy - z siedmiu planowanych - darmowy dodatek fabularny do produkcji.

Rozszerzenie zatytułowane The Show Must Go On wchodzi w skład serii Zaginione opowieści z Grecji. DLC oferuje misje, w trakcie których gracze mogą spotkać znane z bazowej gry postacie, jak i niewidzianych wcześniej bohaterów.

Kolejne darmowe dodatki ukażą się pomiędzy następnymi epizodami płatnych kampanii fabularnych. Ostatnie powinno więc zadebiutować wiosną przyszłego roku.

assassins_creed_odyssey_ekran
Aktualizacja wprowadziła ekran ze szczegółowymi statystykami postaci

Zobacz też: Assassin's Creed Odyssey - Poradnik, Solucja

Aktualizacja implementuje też szereg innych usprawnień i nowości. Pojawiła się na przykład opcja automatycznego konstruowania strzał w przypadku wyczerpania zapasów oraz ekran ze szczegółowymi statystykami postaci. Listę zmian znaleźć można na forum Reddit.

Assassin's Creed Odyssey dostępne jest na PC, PS4 i Xbox One. Ze względu na problemy techniczne, wczoraj ponownie odwołano czasowe wydarzenie związane z polowaniem na specjalnego najemnika.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami