Top 10 zaskakujących sekretów Red Dead Redemption 2

Tajemnice RDR 2: UFO, meteoryty i Ku Klux Klan.

Red Dead Redemption 2 to kolejna udana gra studia Rockstar. Produkcja została przyjęta rewelacyjnie praktycznie od samej premiery, generując olbrzymi obrót. Zaledwie w kilka dni RDR 2 wygenerował niemal miliard euro przychodów.

Jak każda gra Rockstar Games, tak również Red Dead Redemption 2 oferuje mnóstwo sekretów i easter-eggów. Twórcy słyną z wielu dowcipów wprowadzanych do swoich gier, ale także poważniejszych i równie dobrze ukrytych historii.

Uwaga na spoilery!

Zebraliśmy dla was najciekawsze i najbardziej zaskakujące sekrety z RDR 2 - to oczywiście nie wszystkie ukryte aspekty, które poznaliśmy.

Znamy ich znacznie więcej, a wiele czeka zapewne jeszcze na odkrycie. Koniecznie dajcie znać w komentarzach, który sekret w Red Dead Redemption 2 zaskoczył Was najbardziej!

10. Dom trafiony meteorytem

Każdy człowiek ma swoje mniejsze i większe marzenia. Niektóre uda się spełnić, inne nie. Wyobraźcie sobie szczęściarzy, którzy wymyślili sobie, że wyprowadzą się w dzicz, z dala od cywilizacji. Po postawieniu niewielkiej chatki będą prowadzić spokojne, beztroskie życie blisko natury.

W świecie Red Dead Redemption 2 znaleźli się tacy, a ich chatę znajdziesz w północno-wschodnich krańcach krainy Ambarino, na północ od Annesburga, już nad rzeką Brandywine Drop. Spójrz na poniższy obrazek, aby ułatwić sobie poszukiwania.

red_dead_redemption_2_sekrety_01

Finalnie właściciele domu nie okazali się jednak szczęśliwcami - w dom swego czasu uderzył meteoryt. Więcej szczegółów nie zdradzimy, a już na pewno nie pokażemy. Wejdź do chaty i przygotuj się na dość mocne wrażenia - przede wszystkim jednak sprawdź każdy zakamarek, bo wśród przedmiotów do zyskania znajduje się nic innego, jak… kawałek meteorytu.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (6)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami