Red Dead Redemption 2 - rewolwerowcy: Flaco Hernandez

Gangster w obozie nad zamarzniętym jeziorem.

Flaco to jeden z czterech pierwszych przeciwników, jakich możesz pokonać w strzeleckich pojedynkach. Misja związana jest z zadaniem Najszlachetniejszy z mężczyzn i kobieta, w którym otrzymujesz zdjęcia kilku bandytów, z którymi możesz się zmierzyć.

Aby rozpocząć poszukiwania, wejdź do ekwipunku (zawartości torby), przejdź do sekcji dokumentów i obejrzyj zdjęcie Hernandeza, które otrzymałeś od mężczyzny we wspomnianym wyżej zadaniu.

Odwróć zdjęcie i przeczytaj treść wiadomości. Gra zaznaczy miejsce ostatniego znanego pobytu rewolwerowca ikoną FHZ. To obóz w Cairn Lake. Udaj się tam.

fh2

Miejsce jest pilnowane przez opryszków z gangu Hernandeza. Nie musisz jednak do nich strzelać. Zagroź im, korzystając z menu interakcji, a przepuszczą cię.

Podejdź do chaty oznaczonej na żółto i zawołaj Flaco. Po chwili rozpocznie się pojedynek rewolwerowy, który wygrasz w ten sam sposób, jak inne.

Hernandez rzuci się w prawo, więc celuj w tę stronę. Możesz rozbroić bandytę, jednak po chwili wyciągnie drugą broń, więc mądrzej jest go od razu zabić. Nie obawiaj się pomocników gangstera - uciekną, kiedy szef zginie.

fh1

Po pojedynku sfotografuj ciało aparatem i podnieś unikalną broń. Zakończyłeś zadanie z rewolwerowcem.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami