Belle to jedna z czterech rewolwerowców, których spotkasz w ramach misji Najszlachetniejszy z mężczyzn i kobieta. Otrzymujesz tam zdjęcia bandytów, z którymi możesz się zmierzyć.

Aby rozpocząć poszukiwania, wejdź do ekwipunku (zawartości torby), przejdź do sekcji dokumentów i obejrzyj zdjęcie Black Belle, które otrzymałeś od mężczyzny we wspomnianym wyżej zadaniu.

Odwróć fotografię i przeczytaj treść wiadomości. Gra zaznaczy miejsce ostatniego znanego pobytu bandytki ikoną BB. To na północ od Saint Denis. Udaj się tam.

Na miejscu zobaczysz drewnianą chatę postawioną na rozległym bagnie. Zsiądź z konia i weź najlepsze bronie na długi dystans - czeka cię dużo strzelania.

bb2

Wejdź po schodach i zbliż się do drzwi chaty. Black Belle wyjdzie z mieszkania, ale po chwili pojawią się łowcy nagród, który polują na gangsterkę. Po przerywniku filmowym odczekaj, aż Belle każe ci zdetonować ładunek, a potem naciśnij kwadrat/X. Po tym natychmiast skorzystaj z osłony, bo rozpocznie się otwarta walka.

bb3

Odpieraj kolejne ataki łowców nagród. Przeciwnicy pojawią się z twojej lewej strony, a potem znowu z przodu - tym razem z działkiem gatlinga. Operatora maszyny wyeliminuj w pierwszej kolejności, a potem sprawdzaj, czy ktoś znowu na niego nie wsiada.

Gdy uporasz się z przeciwnikami, zrób zdjęcie Belle, korzystając z aparatu. Możesz wybrać jej pozę. Ta misja nie kończy się pojedynkiem, więc nie otrzymasz żadnej unikalnej broni.

bb4

Nie zapomnij ograbić ciał pozostawionych na polu walki.

Reklama

O autorze

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Redakcja Eurogamer.pl

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie jest autorem w dziale informacyjnym. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Więcej artykułów od Przemysław Wańtuchowicz

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami

Powiązane materiały

Reklama