Red Dead Redemption 2 Online - kiedy start, premiera

Multiplayer w RDR 2.

Red Dead Redemption 2 otrzyma tryb multiplayer - nazywa się on Red Dead Online. To rodzaj rozgrywki na wzór GTA Online, choć mniej chaotyczny i oczywiście mniej współczesny.

Multiplayer nie jest jednak dostępny w RDR 2 od razu. Tryb ten zostanie wprowadzony później. Tutaj opiszemy wszystko, co do tej pory ujawniono na temat rozgrywki wieloosobowej.

Kiedy premiera Red Dead Online

Red Dead Redemption 2 Online - w skrócie Red Dead Online - ukaże się w listopadzie 2018 roku, prawdopodobnie w drugiej połowie miesiąca.

Studio Rockstar określa Red Dead Online mianem „bety”, a więc tryb będzie na bieżąco poprawiany i uzupełniany. Gracze mogą liczyć na różne rodzaje rozgrywki kooperacyjnej, rywalizacji, a także aktywności dla jednego użytkownika.

Dokładne szczegóły na temat trybu online wciąż nie są znane. Twórcom zależy jednak na tym, by - w przeciwieństwie do GTA Online - gracze „naprawdę zżyli się ze swoimi postaciami i mieli poczucie, że wszystko co robią, ma dla nich sens”.

W wywiadzie z IGN przedstawiciele studia Rockstar wspominają też o znaczeniu poczucia „intymności” i „osobistych momentów” w Red Dead Online. Takie słowa sugerują, że multiplayer będzie tutaj mniej chaotyczny niż GTA Online.

Padają też zapewnienia o dużym nacisku na narrację. Projektanci chcą wpleść do trybu Online sporo elementów fabularnych.

rdonline

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Kolejny producent odchodzi z Blizzarda

Zajmował się Overwatch 2.

Far Cry 6 bez ray tracingu na konsolach - opcja dostępna tylko na PC

Na platformach PlayStation i Xbox liczy się wydajność.

Deathloop - Poradnik, Solucja

Jak zacząć, rozgrywka, walka, opis przejścia i tropy - poradnik do Deathloop.

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami