Red Dead Redemption 2 - Kręgosłup Ameryki

Misja główna: kradniemy kosztowny wóz.

W poprzedniej misji, Kto nie jest bez grzechu, z opresji ratowaliśmy pastora. Była to dość zabawna historia, podczas której nauczyliśmy się (lub nie, w zależności od wyboru) grać w pokera. Tym razem wracamy do bardziej przyziemnych zadań.

W tym celu udajemy się do Hosea'i Matthewsa, którego wyjątkowo znajdziemy poza obozem. Mężczyznę odnajdziesz nieopodal Rancza Emerald, w południowej jego części. Gdy wkroczysz w żółty okrąg z czarną literą „H”, powinieneś szybko namierzyć mężczyznę - siedzi pod dużą stodołą.

Zleceniodawca: Hosea Matthews

Wyzwania w tej misji:

  • Całkowicie splądruj Carmody Dell
  • Nie daj się nikomu zauważyć
  • Dostarcz wóz na ranczo Emerald w czasie poniżej 1 minuty i 10 sekund
049

Mężczyzna, z którym rozmawiał Hosea, jest informatorem i jednocześnie faktycznym zleceniodawcą misji. Po krótkim wprowadzeniu otrzymujemy informację o pewnym dyliżansie, który musimy zdobyć.

Po wprowadzeniu wskakuj na konia i podążaj za Hoseą. Miejsce nie jest oddalone zbyt mocno. Gdy dotrzecie do punktu kontrolnego, pozostaw konia. Z menu kołowego broni wybierz lornetkę i rozpocznij obserwowanie obejścia. Hosea spróbuje odwrócić uwagę lokatorów, podczas gdy sam zakradniesz się do domu od tyłu. W tym celu obierz ścieżkę po lewej stronie, za dużymi drzewami (1).

050

Gdy Hosea zacznie już swój dialog, powinieneś być za domem. Wraz z rozpoczęciem monologu, wejdź przez drzwi w dobudówce (2). Twoim pierwszym zadaniem jest ukradnięcie przedmiotów z domu na łączną wartość 45 dolarów.

051

Jeśli zależy ci, aby uporać się z tym jak najszybciej, od razu po wejściu do środka skręć w prawo i wejdź widocznymi tam drzwiami dalej. W skrzyni na podłodze znajdziesz sznur pereł warty 15 dolarów, ale najlepszy „strzał” czeka cię w kominie (3). Po przeszukaniu tego miejsca zyskasz wymagane 150 dolarów.

Możesz jeszcze wejść na górne piętro, jeśli jednak obawiasz się, że nie zdążysz z wyjściem na zewnątrz (tę samą drogą, którą przyszedłeś), od razu ewakuuj się. Po wyjściu, skręć w prawo i kieruj się w stronę stodoły (4), do której wejdź przez główne drzwi. Podchodząc do budynku pozostać w trybie skradania.

052

W środku znajduje się poszukiwany wóz. Poczekaj, aż Hosea również pojawi się w środku, a następnie przebywając obok pojazdu wciśnij trójkąt/X, aby wejść na dyliżans i poprowadzić go. Po wyjechaniu na zewnątrz skręć ostro w lewo, jeśli nie chcesz zostać zauważony i podążaj wskazaną drogą.

Po dotarciu na miejsce powoli wjedź do stodoły zleceniodawcy, po czym uruchomi się sceka kończąca. Do obozu wrócisz automatycznie, a misja zostanie zakończona.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami