Red Dead Redemption 2 - jak zdobyć zniszczony miecz piracki

Znajdźka na wyspie.

W Red Dead Redemption 2 wprowadzono kilkanaście wyjątkowych broni, takich, który nie można po prostu kupić w sklepie. Jedną z nich jest zniszczony miecz piracki.

Tutaj opiszemy, jak zdobyć tę właśnie broń do walki wręcz.

Gdzie jest piracki miecz

Miecz znajdziemy na małej wysepce na bagiennych terenach niedaleko Saint Denis na wschodzie świata gry. Wysepka może brzmieć poważnie - ale tak naprawdę znajduje się na bardzo płytkiej wodzie.

Polecamy udać się tam z Saint Denis, jadąc konno po moście kolejowym (oczywiście upewniając się, że akurat nie nadjeżdża pociąg). Gdy tylko dotrzesz na drugą stronę, od razu skręć w lewo, na brzeg.

mapamiecz

Na wysepkę możesz dotrzeć na koniu lub na piechotę, nieco podpływając. Problemem mogą być jednak aligatory. Mniejsze zapewne uciekną, ale jeśli na miejscu będą też większe okazy, mogą cię zaatakować.

mieczyk

Miecz znajduje się w zniszczonej łódce. Podejdź do niej i po prostu wciśnij LB/L1, by zabrać broń. Będzie ona dostępna w tym samym slocie, w którym masz swój nóż od początku gry.

Miecz zadaje nieco większe obrażenia niż nóż myśliwski.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami