Red Dead Redemption 2 - jak zdobyć konia bojowego i bonusy z edycji specjalnych

Oraz dodatki do pre-orderów.

Jak wiele gier, również Red Dead Redemption 2 oferuje dodatki, które mogą w grze otrzymać wszyscy, którzy zamówili ją przed premierą. Bonusy do pre-orderów nie zawsze pojawiają się jednak automatycznie w naszym ekwipunku.

Podobnie ma się sprawa z cyfrowymi dodatkami do edycji specjalnej oraz definitywnej RDR 2. Tutaj opisujemy, jak otrzymać wszystkie bonusowe stroje czy konie.

Dodatki do pre-orderów RDR 2

Najważniejszy bonus do zamówień przedpremierowych to koń bojowy. Czeka na nas w stajni - a więc możemy odebrać go dopiero po ukończeniu pierwszego, krótkiego rozdziału. Najbliższa stajnia na początku jest w Valentine, czyli mieście, do którego i tak prowadzi nas zadanie głównego wątku.

Koń bojowy jest silny i wytrzymały, a także odważny, więc nie panikuje łatwo, kiedy w pobliżu rozlegają się strzały czy pojawiają się dzikie drapieżniki. Nie jest jednak zbyt szybki.

konbojowy
Koń bojowy w RDR 2

Inny bonus to zestaw przedmiotów - parę sztuk leków i napojów odnawiających wytrzymałość oraz zabójczą precyzję. Znajdziemy je w swojej torbie jeszcze w 1 rozdziale.

Bonusy z edycji specjalnych

Kolejne dodatki otrzymają wszyscy, którzy zakupią Red Dead Redemption 2 w edycji Specjalnej i Definitywnej. Cyfrowe DLC, które musimy odebrać lub wyposażyć to:

  • Kary jabłkowity koń pełnej krwi angielskiej do odebrania w dowolnej stajni
  • Karo-kasztanowy koń pełnej krwi angielskiej ze specjalnym siodłem do odebrania w każdej stajni
  • Talizman ze szponu orła poprawiający celność bohatera - wyposażymy go w garderobie w obozie lub w pokoju hotelowym
talizmany
  • Pistolet Volcanic, strzelba tłokowa i lekki sztucer do odebrania za darmo u dowolnego rusznikarza
  • Specjalne stroje: rewolwerowca z Nuevo Paraiso, Łowcy nagród z Blackrose i twardziela z Copperhead do wyposażenia w garderobie

Zarówno do stajni, jak też rusznikarza oraz garderoby dostęp mamy od rozdziału 2, kiedy już gang założy pierwszy normalny obóz. Edycje specjalne RDR 2 oferują też dwie misje z towarzyszami - napad na kryjówkę gangu i napad na bank.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami