Battlefield 5 - próbka polskiego dubbingu

Krzyki, przekleństwa i... ciężarki.

Polski oddział Electronic Arts opublikował materiał prezentujący rodzimą lokalizację Battlefield 5. Aby zapewnić odpowiednią jakość dubbingu, aktorzy wczuwali się w rolę, wykorzystując do tego między innymi ciężarki.

Dzięki ćwiczeniom fizycznym oddech przyspiesza, co pozwala lepiej oddać warunki na polu bitwy. Podczas nagrań używano też lin, a nawet innych rekwizytów, jak na przykład broni.

- Cieszę się, że u nas [dubbing - przyp. red.] zaczyna się robić w taki sposób, jeżeli chcemy oddać prawdę. A zdaje się, że w dubbingu to jest najistotniejsze - mówi jeden z aktorów.

Battlefield 5 zadebiutuje 20 listopada na PC, PlayStation 4 i Xbox One. To osadzona w czasach II wojny światowej strzelanka pierwszoosobowa. Nie zabraknie kampanii dla jednego gracza i trybów wieloosobowych, w tym wariantu battle royale.

Reklama

Skocz do komentarzy (3)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (3)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami