Red Dead Redemption 2 - wszystkie groby (mapa)

Uwaga na spoilery! Gdzie znaleźć nagrobki.

Ostrzeżenie o spoilerach! Poniższa strona zawiera bardzo duże spoilery związane z rozgrywką i finałem historii w Red Dead Redemption 2. Sugerujemy, aby nie czytać i nie przewijać dalej tej strony do momentu, gdy dotrzesz do epilogu gry lub zakończysz ją kompletnie.

Raz jeszcze ostrzegamy o spoilerach poniżej. Jeśli nie skończyłeś jeszcze głównego wątku fabularnego w Red Dead Redemption 2 lub nie dotarłeś co najmniej do epilogu historii, powinieneś zamknąć tę stronę, aby uniknąć potencjalnych spoilerów!

Po co odnajdywać groby? Choćby po to, aby zdobyć trofeum lub osiągnięcie o nazwie Pamięć o zmarłych. W Red Dead Redemption 2 znajdziesz dziewięć grobów w ośmiu lokacjach. Będą one dostępne najwcześniej od epilogu gry. Wykonaj interakcję na każdym z nim, aby odkryć, do kogo należy.

Poniżej znajduje się mapa z zaznaczonymi miejscami, gdzie znajdziesz nagrobki. Możesz ją powiększyć lub ściągnąć na dysk przy użyciu linku pod obrazkiem. Pamiętaj, że pod mapą znajdziesz dokładne ilustracje i opisy przedstawiające miejsca spoczynku. Znajdują się tam też imiona i nazwiska, dlatego raz jeszcze ostrzegamy - jeśli nie ukończyłeś gry, lepiej przestań czytać tę stronę.

Wszystkie groby w Red Dead Redemption 2

Poniżej przedstawiamy mapę z miejscami, gdzie znajdziesz groby w świecie gry. Pod mapą zobaczysz dokładne opisy i obrazki z grobami oraz jakiej postaci dotyczą nagrobki. Aby znaleźć dokładne miejsce, sugerujemy maksymalne przybliżenie mapy w grze - wówczas znajdziesz dokładne umiejscowienie grobu.

red_dead_redemption_2_wszystkie_groby

Możesz też otworzyć mapę w drugim oknie lub pobrać na dysk.

#1 - Jenny Kirk

Pierwszy z grobów znajdziesz na północno-zachodnich, mroźnych krańcach mapy. Pamiętaj, że jeśli się tam wybierasz, musisz nałożyć odpowiedni strój, w przeciwnym wypadku stracisz zdrowie wskutek wyziębienia. Nagrobek Jenny znajdziesz schodząc nieco w prawo z głównej ścieżki.

gr01

#2 - Davey Callander

Wracając koniecznie zatrzymaj się przy porzuconych budynkach widocznych na poniższym obrazku. Znajduje się tam niewielki cmentarz, a jeden z grobów należy do Daveya - jest to ten położony najdalej od drogi.

gr02

#3 - Szybujący Orzeł

Kolejny grób znajdziesz na jednym ze wzgórz z widokiem na Donner Falls, czyli wodospady. Dotarcie tam nie powinno stanowić większego kłopotu, a grób jest bardzo dobrze widoczny.

gr03

#4 - Arthur Morgan

Grób głównego bohatera gry, Arthura Morgana, znajduje się w bardzo malowniczym miejscu, na jednej z gór z pięknym widokiem aż po horyzont. Najłatwiej dostać się tam od strony drogi biegnącej na północy. Możesz tam wejść tylko pieszo - wierzchowiec może mieć z tym spory problem.

gr04

#5 - Susan Grimshaw

Grób Susan odnajdziesz na sporym wzniesieniu, pod jednym z drzew. Jest bardzo dobrze widoczny, ze względu na sporych rozmiarów krzyż.

gr05

#6 i #7 - Lenny Summers i Hosea Matthews

Dwa groby umieszczone obok siebie znajdują się niemal pośrodku podmokłego terenu, przy największym drzewie. Posiadają tylko niewielkie tablice, więc łatwo je przeoczyć, gdy jest na przykład ciemno.

gr0607

#8 - Kieran Duffy

Grób Kierana znajduje się na środku zielonej łąki. Wystarczy zboczyć nieco z głównej trasy, która wiedzie obok, a nieco dalej zauważysz nagrobek z tablicą.

gr08

#9 - Sean Macguire

Ostatni z grobów znajduje się na niewielkim wzgórzu z widokiem na wodę. Łatwo go przeoczyć, bo choć posiada duży krzyż, umiejscowiony jest obok niewielkich, liściastych drzew i mniejszych krzewów - dość mocno wtapia się w otoczenie.

gr09

Po odnalezieniu i wykonaniu interakcji na dziewięciu grobach, odblokuje się trofeum/osiągnięcie Pamięć o zmarłych.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami