Red Dead Redemption 2 - rewolwerowcy: Billy Midnight

Jak wygrać pojedynek.

Billy to jeden z czterech pierwszych przeciwników, jakich możesz pokonać w strzeleckich pojedynkach. Misja związana jest z zadaniem Najszlachetniejszy z mężczyzn i kobieta, w którym otrzymujesz zdjęcia kilku bandytów, z którymi możesz się zmierzyć.

Aby rozpocząć poszukiwania, wejdź do ekwipunku (zawartości torby), przejdź do sekcji dokumentów i obejrzyj zdjęcie Midnighta, które otrzymałeś od mężczyzny we wspomnianym wyżej zadaniu.

Odwróć zdjęcie i przeczytaj treść wiadomości. Gra zaznaczy miejsce ostatniego znanego pobytu rewolwerowca ikoną BM. To stacja Rhodes. Udaj się tam i wejdź do oznaczonego budynku.

W środku zapytaj pracownika stacji o zbiega, przytrzymując X/A w menu interakcji. Mężczyzna powie ci, że Billy może być w kolejnym pociągu, który zajedzie na stację.

bm2

Poczekaj, aż pociąg się zatrzyma, a potem do niego wejdź. Przejdź na tył pojazdu, aż do wagonu z barem. Tam zapytaj o Midnighta. Okazuje się, że to mężczyzna przy ladzie. Po krótkiej pogawędce, rewolwerowiec zacznie uciekać.

Biegnij za nim przez kilka wagonów, a następnie wskocz na dach. Czas na pojedynek na pociągu.

Jak w przypadku innych pojedynków, lekko naciśnij R2/RB, a następnie mocniej, by wyciągnąć broń. Możesz rozbroić Midnighta, strzelając mu w dłoń, jednak jego śmierć jest nieunikniona - za chwilę odbierze sobie życie.

bm3

Po wszystkim zrób zdjęcie ciała i zabierz unikalny rewolwer z dachu.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami