Red Dead Redemption 2 - listy gończe: Joshua Brown

Ściganie zbiegów: zlecenie ze Strawberry na rewolwerowca.

Po zakończeniu zadania Błogosławieni cisi? w drugim rozdziale opowieści, masz możliwość podjęcia się zadania złapania Joshuy Browna, którego musisz dostarczyć żywego.

Zlecenie na przestępcę znajdziesz w mieście Strawberry, w więzieniu (1). Wejdź do budynku, chwyć plakat i przeczytaj go. Dzięki temu rozpoczniesz zadanie.

br1

Możesz też otworzyć mapę w drugim oknie lub pobrać na dysk.

Udaj się do zaznaczonego przez grę miejsca, a więc opuszczonej kopalni w górach, na północny wschód od Strawberry. Pamiętaj, żeby po zejściu z konia zabrać broń.

Zaraz po wejściu do kopalni, drogę wyjścia zablokuje sam Brown, który zechce stoczyć z tobą pojedynek strzelecki. Musisz trafić w prawą dłoń złoczyńcy, aby ustrzelić jego rewolwer. Inaczej zabijesz mężczyznę.

br3

Po trafieniu Brown zacznie uciekać. Udaj się w pościg, by rzucić się na niego (kółko lub B), albo złap go na lasso i zwiąż. Załaduj Browna na konia i wróć do Strawberry.

W drodze powrotnej możesz natrafić na bandytów, którzy zechcą ukraść twoją „zdobycz”. Przejedź obok nich galopem lub zastrzel ich.

Kiedy dojedziesz do więzienia, zejdź na dół i umieść skazanego w celi. Nie zapomnij odebrać nagrody z biurka - 40 dolarów.

Spis treści: Red Dead Redemption 2 - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami