Assassin's Creed Odyssey - grobowce: Elis (Pierwszego Mistrza, Zniszczony dom Oinomaosa)

Docieramy do grobowców i plądrujemy je.

Grobowce warto plądrować nie tylko w poszukiwaniu skarbów, ale przede wszystkim ze względu na starożytne stelę. Dotknięcie ich zapewni postaci dodatkowy punkt zdolności.

Jeśli nie możesz znaleźć grobowca w tym regionie, skorzystaj z naszej mapy, gdzie zaznaczyliśmy wszystkie najważniejsze miejsca w: Elis.

W Elis znajdują się dwa grobowce:

Grobowiec Pierwszego Mistrza

Wejście do grobowca znajduje się w dość nietypowym miejscu, jak na tego typu lokacje, bo mieści się w dole (1). Zejdź po drabinie lub zeskocz, przejdź przez dziurę murze i wejdź do pomieszczenia, gdzie należy zniszczyć fragment ściany.

155

Zejdź po schodach. Dotrzesz do pomieszczenia z wyrwą w suficie (2). Dosuń regał (3) do belek (4) i wejdź na górę. Uważaj na węże. Idź dalej korytarzem. Dojdziesz do pomieszczenia z pułapką pośrodku i dziurą w ścianie. Za nią znajduje się kolejna pułapka w podłodze.

156

Ścianę po prawej stronie (5) można zniszczyć. W tym celu podejdź jak najbliżej muru, nie dotykając pułapki (6) - idź wzdłuż krawędzi.

157

Zejdź po schodach, przejdź przez pomieszczenie z wężami, przejdź przez wyrwę w murze (po lewej stronie), a trafisz do kolejnego korytarza. Tam, między jedną (7) a drugą pułapką (8), odnajdź ścianę (9), którą można zniszczyć. Za nią znajduje się komnata, gdzie stoi starożytna stela i kufer ze skarbem.

158

Wróć do korytarza, gdzie rozbiłeś ścianę. Skręć w prawo. Gdy dotrzesz do jego końca, przesuń regał. Potem skręć w lewo i wejdź po schodach, by odnaleźć wyjście z grobowca.

Grobowiec: Zniszczony dom Oinomaosa

Wejście do grobowca (10), które przypomina zejście do jaskini, znajduje się na tyłach domu, w skałach.

159

Gdy wejdziesz do pomieszczenia ze złotą figurą konia, zniszcz ścianę, znajdującą się za posągiem. Zejdź po schodach. Dotrzesz do pomieszczenia, w którym stoi kufer ze skarbem oraz starożytna stela.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Marcin Dolata

Marcin Dolata

Senior Guide Writer

Marcin zajmuje się w Eurogamer.pl tworzeniem poradników. Pierwsze gry uruchamiał spod DOS-a na monochromatycznym monitorze. Świetnie bawi się grając zarówno na PC, jak i konsoli.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami