Wrażenia z bety Fallout 76

Postapokaliptyczne testy.

Fallout 76 debiutuje 14 listopada, a na konsoli Xbox One zorganizowano już dwie serie testów beta. Wzięliśmy w nich udział i przedstawiamy swoje wrażenia w materiale wideo.

Wyruszamy z Krypty 76 i musimy podążać śladem Nadzorczyni. To właśnie ten cel buduje główny wątek fabularny na początku przygody. Pierwsze godziny to nauka podstaw - tworzenia przedmiotów i sztuki przetrwania.

Na początku spotykamy innych graczy, ale im dalej się zapuszczamy, tym bardziej czujemy się jak w tradycyjnym, współczesnym Falloucie - samotni w zwiedzaniu postapokaliptycznego świata.

Nasz punkt zapisu stanowi baza, którą możemy postawić w dowolnym miejscu ogromnego świata. Mapa jest 4 razy większa niż w Fallout 4.

Testy rozpoczną się też na PlayStation 4 i PC. Pierwsza faza ruszy 31 października, choć o nieco niefortunnej dla Polski godzinie - bo zagrać będzie można od 1:00 do 4:00.

Zobacz: Fallout 76 - Poradnik, Solucja

Bardziej dogodne mogą być kolejne terminy testów. Już 1 listopada zagrać będzie można od 20:00 aż do 1:00. W dniach 3 i 4 listopada serwery aktywne będę od 23:00 do 2:00.

Reklama

Skocz do komentarzy (5)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (5)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami