Red Dead Redemption 2 - legendarne zwierzęta: niedźwiedź grizzly Bharati

Jak upolować dużego zwierza w Grizzlies East.

Zaraz po uporaniu się z zadaniem Koniec i ucieczka przed urażonym ego, możesz podjąć się próby zabicia legendarnego niedźwiedzia, którego znajdziesz w lokacji Grizzlies East, na północ od O'Creagh'h Run (1).

mapagrizzly

Pierwszy ślad, który pomoże ci odszukać zwierzę, znajdziesz w miejscu oznaczonym na poniższej mapie. To połamane gałęzie. Skorzystaj z Sokolego Wzroku i podążaj za śladami. Pamiętaj, aby zabrać z konia odpowiednio mocną broń, najlepiej dalekosiężną, aby unikać bliskiego kontaktu.

nie1

Kilka metrów od gałęzi znajdziesz odchody. Niedźwiedź przechadza się z kolei na polanie, jakieś 50 metrów dalej.

Kiedy zwierzę cię zauważy, natychmiast zaatakuje. Wykorzystaj liczne skały na polanie, aby dostać się wyżej. Stamtąd możesz bezpiecznie ostrzelać niedźwiedzia. Jak można się spodziewać, musisz oddać nieco więcej strzałów niż do „standardowych” zwierząt.

nie2

Składniki pozyskane z tego zwierzęcia mogą posłużyć do stworzenia czapki z głowy niedźwiedzia lub talizmanu. Aby sprzedać skórę i wytworzyć z niej przedmioty, zanieś ją do jednego z traperów.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami