Zaraz po uporaniu się z zadaniem Koniec i ucieczka przed urażonym ego, możesz podjąć się próby zabicia legendarnego niedźwiedzia, którego znajdziesz w lokacji Grizzlies East, na północ od O'Creagh'h Run (1).

mapagrizzly

Pierwszy ślad, który pomoże ci odszukać zwierzę, znajdziesz w miejscu oznaczonym na poniższej mapie. To połamane gałęzie. Skorzystaj z Sokolego Wzroku i podążaj za śladami. Pamiętaj, aby zabrać z konia odpowiednio mocną broń, najlepiej dalekosiężną, aby unikać bliskiego kontaktu.

nie1

Kilka metrów od gałęzi znajdziesz odchody. Niedźwiedź przechadza się z kolei na polanie, jakieś 50 metrów dalej.

Kiedy zwierzę cię zauważy, natychmiast zaatakuje. Wykorzystaj liczne skały na polanie, aby dostać się wyżej. Stamtąd możesz bezpiecznie ostrzelać niedźwiedzia. Jak można się spodziewać, musisz oddać nieco więcej strzałów niż do „standardowych” zwierząt.

nie2

Składniki pozyskane z tego zwierzęcia mogą posłużyć do stworzenia czapki z głowy niedźwiedzia lub talizmanu. Aby sprzedać skórę i wytworzyć z niej przedmioty, zanieś ją do jednego z traperów.

Reklama

O autorze

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Redakcja Eurogamer.pl

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie jest autorem w dziale informacyjnym. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Więcej artykułów od Przemysław Wańtuchowicz

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami

Powiązane materiały

Reklama