Red Dead Redemption 2 - jak otworzyć sejf, wydarzenie losowe

Sejf bandytów.

Co jakiś czas podczas podróży w Red Dead Redemption 2 trafiamy na przypadkowe spotkania nieznajomych, z którymi możemy wejść w interakcję. Może to być ranny proszący o pomoc, albo bandyci, którzy akurat kogoś okradają.

Jednym z takich wydarzeń jest możliwe spotkanie dwóch mężczyzn, którzy próbują otworzyć mały sejf - zazwyczaj można ich spotkać z dala od głównych traktów. My spotkaliśmy ich w górach na północ od miasta Strawberry.

Możemy po prostu posłuchać rabusiów i oddalić się z miejsca zdarzenia, ale jeżeli będziemy zwlekać, zaczną nas atakować. W takim przypadku, gdy już się ich pozbędziemy, zostaniemy sam na sam z sejfem.

Jak otworzyć sejf

Pierwszym odruchem, co naturalne, jest po prostu podejście do sejfu i szukanie ikony przycisku do wciśnięcia. Sejf nie działa jednak w ten sposób - nie można wejść z nim w interakcję.

Niektórzy twierdzą, że sejf można otworzyć strzelając wybuchową amunicją ze strzelby w zawiasy.

Najpewniejszym sposobem jest jednak dynamit. Wystarczy wyposażyć laskę dynamitu i wcisnąć przycisk strzału przy sejfie, a Arthur położy ładunek na przedmiocie.

Następnie należy tylko podpalić lont i oddalić się. Po paru sekundach nastąpi wybuch, a zawartość sejfu będzie na nas czekać. W tym przypadku wyjęliśmy z niego tylko 40 dolarów, ale zawartość ta prawdopodobnie jest dobierana losowo.

rdrsejf

Warto zadbać o to, by nikt nie widział, jak wysadzamy sejf. To wydarzenie trafia się jednak w dosyć odludnych miejscach, dlatego ryzyko jest niewielkie.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami