Red Dead Redemption 2 - Lichwiarstwo i inne grzechy

Misja główna: odzyskujemy długi.

W poprzedniej misji, Wizyta towarzyska, zakradliśmy się do leśnego obozu pełnego o'driscolli. Po wykonaniu stosownych czystek możemy wrócić do naszego miejsca, gdzie aktywujemy dowolną dostępną misję.

Jedną z nich wykonamy dla Leopolda Straussa (na mapie oznaczony żółtą ikoną z czarnym symbolem „LS” w środku) - nie jest to jednak klasyczne zadanie. Po rozmowie ze Straussem otrzymasz bowiem możliwość wykonywania innej aktywności - ściągania długów.

Zleceniodawca: Leopold Strauss

Wyzwania w tej misji:

  • Ukończ misję w czasie poniżej 2 minut i 10 sekund

Porozmawiaj z Leopoldem, który siedzi na skraju urwiska i przegląda swoje zapiski. Po zakończonej animacji otrzymasz listę osób, od których powinieneś odzyskać należności. Są to:

  • Lilly Millet
  • Pan Wróbel
  • Chick Matthews

Teraz otwórz mapę (1), aby poznać lokalizację dłużników. Wszystkie miejsca są oznaczone żółtymi okręgami z czarną ikoną „LS”. Najbliższy z nich - zgodnie ze wskazaniami poniższej mapy - znajduje się niedaleko na zachód od obozu.

043

Udajemy się tam zatem i wchodzimy przez drzwi (2) do jednej z chat. Zastajemy tam pana Wróbla, który - ku naszemu zaskoczeniu - odzywa się po polsku. Po zakończeniu scenki uderz kilka razy mężczyznę, a także gróź mu.

044

W pewnym momencie Wróbel odpuści - wówczas przeszukaj wszystkie szafki i szuflady, zabierając cenne przedmioty. Na samym końcu podejdź do Wróbla i odepchnij go - zasłania stolik z szufladą, w której znajduje się złota obrączka. Zabieramy przedmiot, po czym opuszczamy miejsce i wracamy do obozu.

Umieszczamy przedmiot w obozowej skrzynce i w tym momencie gra uczy nas korzystania z księgi rachunkowej. Używamy jej, aby kupować ulepszenia obozu. Wykonaj interakcję na księdze, po czym przejdź do następnej strony za pomocą R1/RB i zapłać za Wóz z remediami Straussa. Od tej pory możesz zabierać z wozu lecznicze przedmioty.

Teraz możesz odebrać długi od pozostałych dwóch postaci, ale nie jest to obligatoryjne (na mapie zaznaczeni są białymi ikonami z czarnym symbolem dolara). Aby kontynuować misję musisz za to udać się do niejakiego Thomasa Downesa, znajdującego się na północny zachód od obozu - jest oznaczony ikoną „LS”. Po dotarciu na miejsce podejdź do mężczyzny (3) pracującego w polu.

045

Powalisz mężczyznę na ziemię - pobij go lekko i zagroź. Powtórz czynność kilka razy, aż uruchomi się scenka, w której pojawi się żona i syn Downesa. Okaże się, że dłużnik jest ciężko chory - wówczas automatycznie wrócisz do zleceniodawcy w obozie, a misja się zakończy.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami