Red Dead Redemption 2 - W drodze na wschód

Misja główna: zmierzamy do pierwszej, dużej kryjówki.

W poprzedniej misji, Kim do diabła jest Leviticus Cornwall?, mieliśmy okazję przeprowadzić zuchwały napad na jadący pociąg. Okazało się, że przewoził kosztowności niejakiego Cornwalla. Na razie jednak nie przejmujemy się tym i wracamy do naszego gangu, który powoli przygotowuje się do opuszczenia swojej pierwszej, zimowej kryjówki.

Misja ta rozpocznie się automatycznie po zakończeniu poprzedniej. Po zakończeniu przerywnika filmowego znajdziesz się w nieco bardziej sprzyjającym klimacie, zostawiając śnieżną pokrywę za sobą. Prowadzisz powóz, będąc częścią karawany. Możesz przyspieszać tempo, ale w tym momencie tylko nieznacznie.

Wyzwania w tej misji:

  • Zabierz Javiera, wjeżdżając do Horseshoe Overlook
  • Ukończ misję w czasie poniżej 6 minut

Jedź zatem spokojnie z innymi uczestnikami podróży - możesz także włączyć kamerę filmową dla zabicia czasu. W pewnym momencie zdarzy się jednak dziwny przypadek - z twojego wozu odpadnie koło. Zsiądź zatem i podnieś koło (1) wychylając lewy analog do góry.

030

Następnie wychyl drążek w lewo, aby przetoczyć koło w kierunku wozu. Raz jeszcze unieś przedmiot, po czym wciskaj X/A, aby docisnąć koło do osi. Zauważysz obserwujących twoją grupę Indian, jednak na obserwacji się skończy. Ruszaj dalej wzdłuż ścieżki, aż dotrzesz do miejsca docelowego.

Uruchomi się wtedy animacja, w której Dutch przedstawi nowe miejsce na obóz. W ten sposób otrzymasz swój namiot, gdzie możesz spać, golić się lub zmieniać ubrania. Tym samym zakończysz obecnie trwające zadanie, a także pierwszy rozdział gry.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami