Red Dead Redemption 2 - Amerykanie odpoczywają

Misja główna: rozróba w saloonie.

W poprzedniej misji, Cywilizowane społeczeństwo w stylu Valentine, dotarliśmy do pierwszej większej miejscowości, tytułowego Valentine. Możesz pozostać dłużej w mieście, aby poznać wszystkie możliwe opcje interakcji w tym terenie. Szybko pojawi się tu również możliwość rozegrania kolejnej misji głównego wątku.

W tym celu udaj się do żółtego znacznika „JE”, czyli do Javiera Escuelli. Przebywa on w lokalnym saloonie. Zaraz po przekroczeniu jego progu rozpocznie się scenka wprowadzająca, po której zaczniesz właściwą część zadania.

Zleceniodawca: Javier Escuella

Wyzwania w tej misji:

  • Ocal Javiera w czasie poniżej 15 sekund
  • Pokonaj Tommy'ego w czasie poniżej 1 minuty i 30 sekund

W środku spotkasz chłopaków z gangu, a więc rozpoczniecie wspólne picie alkoholu. Niechcący zostaniesz wplątany w barową bójkę. To jednocześnie samouczek walki na pięści (1), dlatego dobrze jest, abyś obserwował wskazówki wyświetlane w lewym górnym rogu ekranu.

034

W niektórych momentach w prawym dolnym rogu ekranu będą też wyświetlane przyciski, które musisz szybko wciskać, aby na przykład uwolnić się z chwytu przeciwnika. Po pokonaniu pierwszego rywala zacznij pomagać towarzyszom i po prostu bij wszystkich oznaczonych na czerwono na radarze.

Z górnego piętra zejdzie kolejny rywal, sporych rozmiarów. Gdy uwolnisz się od tymczasowego przeciwnika, podbiegnij właśnie do wielkiego mężczyzny, aby uratować Javiera - po prostu przyłóż mężczyźnie, który chwilę później wyrzuci cię przez okno na zewnątrz. W momentach, gdy przeciwnik wykonuje cios (2), wciskaj kwadrat/X i trzymaj przycisk, aby blokować cios.

035

Pod żadnym pozorem nie chwytaj przeciwnika, gdyż jest odporny na ten rodzaj ataku - za każdym razem będziesz po prostu odpychany. Walka może potrwać długo, przeciwnik jest bowiem bardzo odporny na ciosy. Podczas walki możesz nawet zginąć, dlatego próbuj w odpowiednim momencie wyczuć nadchodzący cios. Nie trzymaj też cały czas gardy, gdyż wyczerpuje to wytrzymałość.

W końcu powalisz rywala na ziemię - zacznij go tłuc, aż pewien mężczyzna przerwie pojedynek, prosząc cię tym samym o zlitowanie się nad przeciwnikiem. Chwilę później spotkasz Dutcha w towarzystwie Josiaha Trelawny'ego. To postać, dla której w późniejszym czasie również będziesz wykonywać misje. Po zakończonej scence przerywnikowej misja dobiegnie końca.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami