Metro 2033 za darmo na Steam

Klimatyczny FPS.

Od wczorajszego wieczora (25 października) wszyscy zainteresowani mogą za darmo dodać Metro 2033 do swojej biblioteki Steam i zachować grę na zawsze. Oferta potrwa 24 godziny.

To opracowana przez 4A Games postapokaliptyczna strzelanka z elementami horroru, która zadebiutowała w 2010 roku. Historię gry - jak i kolejnych części cyklu - oparto na powieściach Dmitrija Głuchowskiego, rosyjskiego pisarza.

Po wybuchu atomowym przetrwała jedynie niewielka część ludzkości, która schroniła się w rosyjskim metrze. Ocalali muszą znaleźć nowy sposób na życie, produkując żywność i odpierając ataki zmutowanych promieniowaniem stworzeń.

met3
Nie można odmówić grze klimatu

Przemierzamy nie tylko liczne stacje metra, ale także powierzchnię, gdzie czekają kolejne niebezpieczeństwa. Walczymy również z wrogimi frakcjami.

W 2014 roku zadebiutowała odświeżona wersja gry - Metro Redux. Na Steamie możemy zdobyć oczywiście podstawową wersję produkcji. 22 lutego 2019 roku ukaże się najnowsza część cyklu - Metro Exodus.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami