Cyberpunk 2077 - misje poboczne wpłyną na główny wątek

Dostarczą też dodatkowych szczegółów o świecie.

W Cyberpunk 2077 nie zabraknie szeregu zadań pobocznych. Deweloperzy ze studia CD Projekt Red ujawnili jednak, że wykonywanie tego typu zadań wpłynie w bliżej nieokreślony sposób na główny wątek fabularny.

W wywiadzie udzielonym serwisowi GamingBolt projektant poziomów powstającej produkcji - Miles Tost - wyjaśnił, że za pomocą licznych treści dodatkowych twórcy dostarczą informacji na temat uniwersum gry.

- Choć nie są częścią głównych zadań, wciąż są połączone ze światem i mogą skupić się na jego konkretnych elementach, na przykład postaciach. Wszystko więc się ze sobą przeplata, a to oznacza, że misje poboczne mogą wpłynąć na główny wątek fabularny - tłumaczy.

cyberpunk_2077_misje_poboczne
Misje poboczne w Cyberpunk 2077 będą istotne

Projektant oznajmił również, że pilnująca porządku w Night City policja ostro zareaguje na przejawy łamania prawa przez gracza. Futurystyczni stróże prawa w walce skorzystają - tak jak bohater - z cybernetycznych wszczepów i zaawansowanej broni.

Cyberpunk 2077 zmierza na PC, PS4 i Xbox One, ale data premiery jest nieznana.

Najważniejsze informacje o Cyberpunk 2077:

Wszystkie informacje o Cyberpunk 2077.

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami