Assassin's Creed Odyssey - grobowce: Beocja (Oriona)

Docieramy do grobowców i plądrujemy je.

Beocji znajduje się tylko jeden grobowiec. Położony jest w podregionie Wzgórza Oropos, na wschód od Teb.

Jeśli nie możesz znaleźć tej lokacji, skorzystaj z naszej mapy, gdzie zaznaczyliśmy wszystkie najważniejsze miejsca w regionie: Beocja.

Grobowiec Oriona

Gdy wejdziesz do środka, przejdź do pomieszczenia, gdzie - niszcząc deski w ścianie - odnajdziesz ukryte przejście w głąb grobowca.

Skręć w lewo i zejdź po schodach. Uważaj na pułapki w podłodze. Idź dalej korytarzem, przeskocz nad obaloną kolumną, a dojdziesz do rozwidlenia dróg. Na lewo mieści się pomieszczenie, gdzie odnajdziesz starożytną stelę i skrzynię ze skarbem. Zawróć, gdy wchłoniesz punkt umiejętności i ograbisz kufer.

Idź prosto (po prawej miniesz korytarz, którym tutaj dotarłeś). Dojdziesz do pomieszczenia, w którym na środku znajduje się pułapka w podłodze (1), pełza kilka węży (2), a w bocznych wnękach stoją kufry ze skarbem (3).

137

Gdy pozbędziesz się gadów i opróżnisz skrzynie, przejdź do korytarza (4). Wejdź po schodach. Idąc dalej korytarzem, omijaj powalone kolumny i węże. Dotrzesz do komnaty z wielką, złotą skrzynią (5) (przy ścianie znajduje się kolejna).

138

Przysuwając regały (6), odnajdziesz drogę do wyjścia. Zanim wyjdziesz, możesz skorzystać z ukrytego przejścia (7) za dzbanami. W kolejnym pomieszczenie odnajdziesz kufry ze skarbami.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Marcin Dolata

Marcin Dolata

Senior Guide Writer

Marcin zajmuje się w Eurogamer.pl tworzeniem poradników. Pierwsze gry uruchamiał spod DOS-a na monochromatycznym monitorze. Świetnie bawi się grając zarówno na PC, jak i konsoli.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami