Red Dead Redemption 2 z oficjalną aplikacją mobilną

Na Android i iOS.

Przedstawiciele studia Rockstar poinformowali na oficjalnej stronie studia o aplikacji mobilnej, która będzie współpracować z Red Dead Redemption 2. Narzędzie pobierzemy w dzień premiery, a więc 26 października, na urządzenia z systemem Android i iOS.

Dzięki Red Dead Redemption 2 Companion App możemy przeglądać mapę, używając sterowania dotykowego. Aplikacja towarzysząca połączy się z konsolą PlayStation 4 lub Xbox One, by wyświetlać informacje na bieżąco, w czasie rzeczywistym. Możemy więc ustawić znacznik lub znaleźć najbliższy sklep.

Narzędzie zaprezentuje też dane i statystyki dotyczące głównego bohatera, dzięki czemu gracz będzie mógł zrezygnować z wyświetlania interfejsu na ekranie telewizora.

app2
„Drogi pamiętniczku, dzisiaj napadłem na bank”

Kolejną opcją jest możliwość przeglądania dziennika Arthura. W ramach postępów fabularnych, na kartkach pojawią się nowe wpisy i rysunki. Nie zabraknie też informacji związanych z platformą Rockstar - Social Club - oraz instrukcji do gry w wersji cyfrowej.

Red Dead Redemption 2 zadebiutuje na PlayStation 4 i Xbox One.

Najważniejsze informacje o Red Dead Redemption 2:

Wszystkie informacje o RDR 2.

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

The Last of Us 2 - Poradnik, Solucja

Kompletny przewodnik: opis przejścia, misje, sekrety i mechanika gry.

RekomendacjaThe Last of Us 2 - Recenzja

Świat się zmienia, ludzie nigdy.

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami