Projektant Battlefield 5 zbanowany w Call of Duty: Black Ops 4

Podejrzenia o korzystanie z oszustw?

Projektant rozgrywki Battlefield 5 - Florian Le Bihan - w przerwach od prac nad strzelanką gra w konkurencyjne Call of Duty: Black Ops 4. Okazuje się, że niedawno otrzymał bana od studia Treyarch.

We wpisie opublikowanym na Twitterze deweloper poprosił twórców tegorocznej odsłony cyklu, wydawanej przez firmę Activision, o zdjęcie blokady. Podkreśla, że konto zawieszono niesłusznie.

Treyarch najprawdopodobniej uznało, że przedstawiciel DICE podczas rozgrywki korzystał z oszustw. Ten jednak twierdzi, że nie używał zewnętrznych programów do uzyskania nieuczciwej przewagi, a wysoka skuteczność w trakcie zmagań jest efektem jego umiejętności.

Część internautów nie wierzy w zapewnienia dewelopera, zaś niektórzy użytkownicy żartują, że być może ban to nietypowy sposób walki z konkurencją. Na razie autorzy Call of Duty: Black Ops 4 nie ustosunkowali się do prośby Bihana.

Battlefield 5 zadebiutuje 20 listopada na PC, PS4 i Xbox One.

Reklama

Skocz do komentarzy (4)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (4)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami