Assassin's Creed Odyssey pozwala odblokować Bayeka z Siwy

Bohater Origins może dołączyć do załogi.

Twórcy Assassin's Creed Odyssey poinformowali o dodaniu do gry Bayeka z Siwy - bohatera ubiegłorocznego Origins. Mężczyznę można odblokować, by dołączył do załogi statku Adrestia.

Aby uzyskać dostęp do postaci, należy skorzystać ze sklepu z mikrotransakcjami. Zabójcę kupimy za pomocą specjalnych punktów Ubisoft, które otrzymujemy w toku rozgrywki.

Po odblokowaniu Bayeka, otrzymamy możliwość zrekrutowania Siwańczyka na statek Alexiosa lub Kassandry. Bohater wspomoże nas podczas zabawy - nie tylko na okręcie, ale również podczas walki na suchym lądzie.

assassins_creed_odyssey_bayek
Bayek z Siwy w starożytnej Grecji

Warto zaznaczyć, że to nie jedyna postać z wcześniejszych odsłon cyklu obecna w produkcji - od dnia premiery gracze mogą odblokować Evie Frye z Syndicate. Niewykluczone więc, że w przyszłości pojawią się inni asasyni, w tym Ezio i Altair.

Poza dodaniem Bayeka, twórcy uruchomili pierwsze czasowe wydarzenie, którego celem jest zniszczenie statku The Black Wind. Wyzwanie miało rozpocząć się wcześniej, ale start opóźniono ze względu na problemy techniczne.

Assassin's Creed Odyssey dostępne jest na PC, PS4 i Xbox One.

Reklama

Skocz do komentarzy (6)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (6)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami