Assassin's Creed Odyssey - Czciciele Kosmosa: Herosi Czcicieli

Kultyści: Okytos, Miecznik, Belos, Dejanira, Pallas, Egzekias.

Czciciele Kosmosa to tajne ugrupowanie, które odkryjesz podczas kampanii fabularnej. Po raz pierwszy trafisz na nich podczas misji głównej Legowisko węża, po której zyskasz możliwość odnajdywania kultystów i ich zabijania.

Rozprawianie się z Czcicielami zapewnia punkty doświadczenia, umożliwiające rozwój bohatera, a także specjalne fragmenty dające możliwość ulepszania Włóczni Leonidasa.

Najważniejsze wiadomości związane z Czcicielami znajdziesz w innym dziale poradnika o nazwie Czciciele Kosmosa.

Na bieżącej stronie przedstawiamy Czcicieli z gałęzi o nazwie Bogowie Morza Egejskiego. Każdy przebywa na pokładzie okrętów, które można spotkać w wybranych regionach morza. Są to:

  • Okytos
  • Miecznik
  • Belos
  • Dejanira
  • Pallas
  • Egzekias

Okytos

cz037m

Okytosa zwanego Wielkim (1) znajdziesz w południowej części Attyki. Przebywa w pobliżu świątyni, a jego tożsamość poznasz po wykonaniu misji głównej Legowisko węża.

Miecznik

cz038m

Miecznika (2) znajdziesz w podwodnej grocie przy wyspie Mesara, po wcześniejszym wykonaniu zadania dodatkowego Mity i Minotaury.

Belos

cz039m

Belos zwany Bestią ze Sparty (3) jest jednym z czempionów na arenie w regionie Pephka. Rozprawisz się z nim w trakcie misji pobocznej Chcą jedynie okrucieństwa.

Dejanira

cz040m

Dejanirę (4) znajdziesz w zachodniej części Beocji. Wskazówkę uzyskasz po zabiciu Okytosa oraz podczas wykonywania misji w kampanii fabularnej.

Pallas

cz041m

Pallasa (5) spotkasz w Achai o ile osłabisz w regionie siłę Spartan i staniesz do walki w walnej bitwie po stronie Ateńczyków. W trakcie starcia Pallas pojawi się na polu bitwy. Wskazówki z nim związane możesz kupić u kowala w Koryncji.

Egzekias

cz042m

Tożsamość Egzekiasa (6) możesz poznać po rozprawieniu się z pięcioma poprzednimi Czcicielami z tej gałęzi. Spotkasz go we wschodniej części Fokidy.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami