Assassin's Creed Odyssey - Czciciele Kosmosa: Duch Kosmosa

Kto jest tajnym przywódcą Czcicieli.

W trakcie kampanii fabularnej odkryjesz, że w Grecji funkcjonuje bardzo wpływowa grupa nazywana Kultem Kosmosa.

Po raz pierwszy natkniesz się na nich w misji głównej o nazwie Legowisko węża. Od tej pory możesz demaskować wyznawców i rozprawiać się z nimi.

Będziesz za to otrzymywał nagrody w postaci doświadczenia oraz fragmentów umożliwiających rozwijanie Włóczni Leonidasa.

Więcej informacji na temat samych Czcicieli znajdziesz w osobnym dziale poradnika o nazwie Czciciele Kosmosa.

Cały Kult Kosmosa jest podzielony na wiele gałęzi, a konkretnie na:

Duch Kosmosa

Po zabiciu pierwszego z kultystów wyższego kręgu poznasz tożsamość wysoko postawionego Czciciela (1), którym okaże się Dejmon lub Dejmonia, czyli brat lub siostra głównej postaci. W trakcie kampanii fabularnej sam podejmiesz decyzję czy zechcesz go/ją zgładzić czy też darować życie.

czcicielek

Po rozprawieniu się ze wszystkimi Czcicielami wyższego rzędu, czyli w praktyce pozbyciu się wszystkich przeciwników, będzie można w końcu poznać tożsamość przywódcy Kultu (2).

Okaże się nią Aspazja - jedna z kobiet, którą spotykasz w pewnym momencie kampanii fabularnej. Po odkryciu jej tożsamości udaj się jaskini Czcicieli (A) znajdującej się w Fokidzie. Na miejscu spotkasz Aspazję, która wyjaśni powody swojego postępowania.

Na koniec trzeba będzie podjąć decyzję o zabiciu lub oszczędzeniu kobiety. Bez względu na podjęty wybór, bohater zniszczy potężny artefakt i zakończy wątek związany z Czcicielami.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami