Red Dead Redemption 2 - ujawniono mapę gry

Większy teren niż w poprzedniej części.

Opublikowano zdjęcia przedstawiające pełną mapę Red Dead Redemption 2. Grafiki pochodzące z niemieckiego poradnika do gry ujawniają, że tytuł zaoferuje większy teren niż wcześniejsza odsłona cyklu.

Uwaga - możliwe spoilery!

Z ilustracji wynika, że gracze trafią do większości regionów z pierwszej części serii. Pojawią się obszary położone na północnym Meksyku, w tym miasteczka Armadillo i Tumbleweed oraz ranczo należące do Bonnie Macfarlane. Zabraknie jednak reszty wspomnianego kraju.

Warto jednak zaznaczyć, że najprawdopodobniej wszystkie powracające lokacje będą mniej rozwinięte od swoich odpowiedników z poprzedniej odsłony. Akcję gry osadzono bowiem przed wydarzeniami z Red Dead Redemption.

01
Mapa Red Dead Redemption 2

Natomiast w prawym górnym rogu mapy znajdują się zupełnie nowe tereny. Nieznana jest rzeczywista skala, ale wydaje się, że są znacznie większe od wszystkich obszarów z wcześniejszej części wirtualnego westernu.

Co ciekawe, grafika pokrywa się z nieoficjalną ilustracją z 2016 roku. Największa różnica sprowadza się do zwiększenia liczby regionów z oryginału - z ówczesnej wersji wynikało, że gracze zwiedzą jedynie Blackwater i Tall Tress.

Red Dead Redemption 2 zadebiutuje 26 października na PS4 i Xbox One.

Najważniejsze informacje o Red Dead Redemption 2:

Wszystkie informacje o RDR 2.

Reklama

Skocz do komentarzy (3)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

The Last of Us 2 - Poradnik, Solucja

Kompletny przewodnik: opis przejścia, misje, sekrety i mechanika gry.

RekomendacjaThe Last of Us 2 - Recenzja

Świat się zmienia, ludzie nigdy.

Komentarze (3)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami