Red Dead Redemption 2 na PC to tymczasowa karta produktu - twierdzi Media Markt

Dla ewentualnej premiery na komputerach.

Kilka dni temu w ofercie szwedzkiego Media Markt pojawiło się Red Dead Redemption 2 na PC. Teraz jednak okazuje się, że karta produktu była tak zwanym „placeholderem”, czyli tymczasową.

W rozmowie z serwisem Wccftech przedstawiciel sklepu wyjaśnił, że firma nie ma żadnych informacji na temat ewentualnego wydania tytułu na komputerach osobistych. Edycję dodano do katalogu licząc na ewentualną zapowiedź.

„To prawda, że w ofercie mieliśmy RDR 2 na PC. Sprawdziłem to w naszym departamencie gier: powiedzieli mi, że karta była placeholderem i po prostu mają nadzieję, że wersja zostanie ogłoszona w przyszłości, tak jak w przypadku GTA 5” - oznajmiono.

Szwedzki Media Markt zdecydował się również na wycofanie wspomnianego produktu ze sprzedaży. Warto zaznaczyć, że początkowo z opisu tytułu wynikało, że na PC ukaże się w 2019 roku, choć termin był najprawdopodobniej tymczasowym.

Red Dead Redemption 2 na PS4 i Xbox One ukaże się 26 października.

Najważniejsze informacje o Red Dead Redemption 2:

Wszystkie informacje o RDR 2.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami