Bethesda ostrzega przed „spektakularnymi” błędami i problemami w Fallout 76

Gracze pomogą szukać usterek.

Już jutro, na Xbox One, rusza beta Fallout 76. Z tej okazji przedstawiciele Bethesdy wystosowali list do graczy, w którym opisują swoje odczucia względem pierwszej wieloosobowej gry z serii i ostrzegają przed błędami.

Wydawca przekonuje, że zazwyczaj w momencie premiery gry deweloperzy mogą sobie zrobić przerwę, bo większość prac jest już ukończona. Inaczej będzie jednak w przypadku Fallout 76, gdzie problemów nie zabraknie.

„Wszyscy wiemy, że ze skalą naszych gier i systemami, których używamy, wiążą się błędy i kłopoty, których nie da się przewidzieć. Biorąc pod uwagę to, czym jest Fallout 76, możecie oczekiwać spektakularnych problemów, których żaden z nas nie doświadczył.” - napisano w komunikacie.

fal
Prosimy nie regulować odbiorników, to tylko bug

„Obecności niektórych z nich jesteśmy świadomi, np. kwestii związanej z poprawą optymalizacji u niektórych graczy. Inne jednak nie są przez nas wykryte. Potrzebujemy waszej pomocy, aby znaleźć błędy, a także rad, co należy naprawić. Zajmiemy się wszystkim, teraz i po premierze.”

Bethesda wspomina też, że idea Fallouta w trybie online była dla „przerażająca”. Deweloperzy mieli wiele pytań i wątpliwości, ale zdecydowali się spróbować swoich sił. Według twórców, to gracze wpłyną na ostateczny kształt produkcji.

Fallout 76 zadebiutuje 14 listopada na PC, Xbox One i PlayStation 4. Bethesda zapewnia, że ma wiele planów na rozwój gry.

Reklama

Skocz do komentarzy (6)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (6)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami