Assassin's Creed Odyssey - Czciciele Kosmosa: Wyznawcy Rodu

Kultyści: Chryzis, Diona, Melite, Zoisme, Harpalos, Jokasta.

Czciciele Kosmosa to specjalne, tajne ugrupowanie, na którego ślad trafiasz podczas kampanii fabularnej. Po raz pierwszy spotykasz się z nimi w trakcie zadania głównego o nazwie Legowisko węża. Po jego ukończeniu możesz odkrywać tożsamości kolejnych wyznawców i zabijać ich.

Czynienie tego zapewnia punkty doświadczenia i specjalne fragmenty umożliwiające ulepszenie Włóczni Leonidasa.

Więcej informacji związanych z Czcicielami znajdziesz w innym dziale poradnika o nazwie Czciciele Kosmosa.

Na bieżącej stronie przedstawiamy Czcicieli z gałęzi o nazwie Wyznawcy Rodu. Każdy przebywa na pokładzie okrętów, które można spotkać w wybranych regionach morza. Są to:

wyznawcy
  • Chryzis
  • Diona
  • Melite
  • Zoisme
  • Harpalos
  • Jokasta

Chryzis

cz031m

Na Chryzis (1) trafisz podczas wykonywania wątku głównego w Argolidzie podczas misji głównej o nazwie Ani słowa. Jeśli nie zabijesz jej wtedy, to możesz wykonać zadanie Śmierć przyjdzie do każdego, w którym pozbędziesz się Czcicielki.

Diona

cz032m

Dionę (2) znajdziesz na wyspie Kithira, leżącej na południe od Lakonii. Aby trafić na jej trop należy wykonać wszystkie zadania dodatkowe na wyspie (dodatkowym warunkiem może być również wcześniejsze zabicie Harpalosa). Na koniec będziesz musiał wybrać jedną z dwóch kobiet - wskaż wtedy tę z prawej strony.

Melite

cz033m

Melite (3) przebywa w regionie o nazwie Messara w południowo-wschodniej części mapy. Znajdziesz go w forcie, a wskazówkę możesz zyskać po zabiciu Diony.

Zoisme

cz034m

Zoisme (4) przebywa w Malis - regionie położonym na północnym zachodzie. Stoi przed jaskinią z niedźwiedziem. Wskazówkę z nią związaną znajdziesz automatycznie po wykonaniu misji Legowisko węża.

Harpalos

cz035m

Harpalosa (5) znajdziesz na jednej z pirackich wysp, a konkretnie na Keos. Przebywa w jaskini wyznawców Aresa. Wskazówkę z nim związaną możesz zdobyć po zabiciu Chryzis lub rozprawiając się z jakimś wyznawcą Aresa na przykład w zadaniu Narastająca choroba.

Jokasta

cz036m

Tożsamość Jokasty (6) zostanie odkryta po rozprawieniu się z pięcioma poprzednimi Czcicielami tej gałęzi. Znajdziesz ją na wyspie Chios, leżącej na południowym-wschodzie mapy. Uważaj, ponieważ kobiecie towarzyszy niedźwiedź oraz ochrona.

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami