Assassin's Creed Odyssey - grobowce: Wyspa Abantis (w Artemizjonie)

Docieramy do grobowców i plądrujemy je.

Grobowce to lokacje, które nie występują w każdym regionie. Dlatego też wiedza o ich położeniu jest tak ważna. Ukończenie grobowca wiąże się bowiem z otrzymianiem punktu zdolności, który wykorzystać możemy do rozwinięcia naszej postaci.

Na regionie Wyspa Abantis znajduje się tylko jeden grobowiec.

Grobowiec w Artemizjonie

Wejścia do grobowca szukaj od strony morza, znajduje się bowiem w skalnym klifie (spójrz na poniższy obraz - 1).

Jeśli nie możesz znaleźć tej lokacji, skorzystaj z naszej mapy, gdzie zaznaczyliśmy wszystkie najważniejsze miejsca w tym regionie: Assassin's Creed Odyssey - Wyspa Abantis (Eubea, Skiros): mapa

102

Gdy wejdziesz do pierwszego pomieszczenia, skręć w lewo, a potem zniszcz deski w ścianie. Idąc cały czas w dół korytarzem, dojdziesz do komnaty, w której nie ma części podłogi. Po drodze uważaj na pułapki i węże.

W pomieszczeniu z wyrwą, możesz przesunąć regał (2), by przejść do komnaty, gdzie znajdziesz skrzynię ze skarbem. Uważaj jednak, gdyż w tym miejscu roi się od węży.

103

Niezależnie, czy poszedłeś po skarb, zeskocz przez dziurę w podłodze (3). Na dole zauważysz dwa przejścia do korytarzy. Ten, w którym stoją dzbany (4), to ślepy zaułek, więc podążaj tym drugim (5) .

104

Dotrzesz do zalanego korytarza. Wejdź do wody i przepłyń na drugą stronę. Gdy się wynurzysz, idź dalej. Przejdź szybko przez pomieszczenie, w którym znajdziesz kilka węży i pułapki w podłodze. Następnie przesuń regał i wejdź po schodach do pomieszczenia, gdzie stoi kufer ze skarbem, a za nim odnajdziesz starożytną stelę.

W pomieszczeniu, w którym stoi starożytna stela, przesuń regał i przejdź przez dziurę w ścianie. Następnie zniszcz deski w murze i skręć w lewo. Idąc schodami w górę, odnajdziesz wyjście z grobowca.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Marcin Dolata

Marcin Dolata

Senior Guide Writer

Marcin zajmuje się w Eurogamer.pl tworzeniem poradników. Pierwsze gry uruchamiał spod DOS-a na monochromatycznym monitorze. Świetnie bawi się grając zarówno na PC, jak i konsoli.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami