Assassin's Creed Odyssey - Czciciele Kosmosa: Ateński Związek Morski

Kultyści: Brison, Podarkes, Reksenor, Iobates, Kodros, Kleon.

Po raz pierwszy na Czcicieli trafisz w trakcie misji głównej Legowisko węża, po której zyskasz możliwość odnajdywania kultystów i ich zabijania.

Będzie za to otrzymywał punkty doświadczenia i specjalne fragmenty umożliwiające ulepszenie Włóczni Leonidasa.

Najważniejsze wiadomości związane z Czcicielami znajdziesz w innym dziale poradnika o nazwie Czciciele Kosmosa.

Na bieżącej stronie przedstawiamy Czcicieli z gałęzi o nazwie Ateński Związek Morski. Są to:

  • Brison
  • Podarkes
  • Reksenor
  • Iobates
  • Kodros
  • Kleon
atenskizwiazek

Poniżej znajdują się opisy związane z miejscami pobytu poszczególnych Czcicieli wraz ze wskazówkami, ułatwiającymi ich odkrycie.

Brison

cz013m

Brison przebywa w północnej części wysepki Salamis (1). Wskazówkę na jego temat znajdziesz po wypełnieniu misji głównej Ucieczka z Aten.

Podarkes

cz014m

Podarkes przebywa na wyspie Delos (2) i jeśli chcesz do niego dotrzeć, to zainteresuj się zadaniami pobocznymi na Wyspach Srebrnych. Chodzi o misję dodatkową o nazwie Hadesie, poznaj Podarkesa.

Reksenor

cz015m

Reksenor jest Czcicielem, który przebywa w północno-zachodniej części Aten (3). Natkniesz się na niego w trakcie wykonywania jednej z misji fabularnych.

Iobates

cz016m

Iobatesa odnajdziesz na wyspie Lemnos (4) położonej w północno-wschodniej części mapy. Wskazówki z nim związane pojawiają się po zabiciu Podarkesa oraz najemnika wysokiego poziomu.

Kodros

cz017m

Kodrosa (5) znajdziesz na wyspie Lesbos położonej na północnym wschodzie mapy. Wskazówkę na jego temat otrzymasz po pokonaniu czwartego czempiona, Titosa, w walkach na arenie w ramach zadania dodatkowego Chcą jedynie okrucieństwa (na wyspie Pephka).

Kleon

cz018m

W przeciwieństwie do innych członków wewnętrznego kręgu kultu, na Kleona trafisz podczas wykonywania jednej z końcowych misji głównych. Spotkasz się z nim w Macedonii (6).

Reklama

Skocz do komentarzy (3)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (3)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami