Assassin's Creed Odyssey - Andros, Wyspy wulkaniczne: mapa

Punkty widokowe (synchronizacji), obozy, forty, ruiny, legowiska zwierząt, jaskinie i inne ważne miejsca.

Na tej stronie przedstawiliśmy najważniejsze miejsca w dwóch regionach: Andros i Wyspach wulkanicznych.

Są to bardzo małe lokacje, z kilkoma zaledwie punktami wartymi zwiedzenia. Nie znajdziemy tutaj ani jednego grobowca i enigmatycznego ostrakonu.

Andros i Wyspy wulkaniczne są bardzo powiązanie z głównym wątkiem fabularnym. Alexios lub Kasandra będą zwiedzać tajemnicze lokacje, które zbudowała pradawna cywilizacja.

Na poniższej mapie przedstawiamy wszystkie ważne miejsca i lokacje w:

114

Możesz też otworzyć mapę w drugim oknie lub pobrać na dysk.

Andros

  • (1) Starożytna kuźnia (podregion: Opuszczony Las; tajemnicza lokacja; szybka podróż) - dotrzesz tutaj po raz pierwszy w ramach misji głównej Przebudzone wspomnienia. W tym miejscu można ulepszać Włócznię Leonidasa
  • (2) Obozowisko na plaży (podregion: Zatoka Sterope; zabij kapitana: 1, zabij gwardzistów Czcicieli: 2, uwolnij więźnia: 3, znajdź skarb: 1)

Wyspy wulkaniczne

Wyspy wulkaniczne składają się z trzech wysp: Thiry (Krater przeznaczenia), Anafi (Popielne wzgórza) i Nisiros (Złowrogi krater Argesa)

  • (3) Brama do zaginionego miasta (podregion: Krater przeznaczenia; tajemnicza lokacja, szybka podróż) - UWAGA! SPOILER! W tym miejscu Alexios lub Kasandra spotkają swojego ojca, Pitagorasa, oraz Atlantydę, w ramach wykonywania głównych misji fabularnych
  • (4) Wrak Anafi (znajdź skarb: 1)
  • (5) Góra Bigla - punkt widokowy (synchronizacji), szybka podróż
  • (6) Drakontospilo (znajdź skarb: 1)

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Marcin Dolata

Marcin Dolata

Senior Guide Writer

Marcin zajmuje się w Eurogamer.pl tworzeniem poradników. Pierwsze gry uruchamiał spod DOS-a na monochromatycznym monitorze. Świetnie bawi się grając zarówno na PC, jak i konsoli.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami