Red Dead Redemption 2 ostatecznie na dwóch płytach

Jedna do instalacji, druga do rozgrywki.

Gracz, który uzyskał dostęp do pudełkowej wersji Red Dead Redemption 2, opublikował fotografie potwierdzające, że najnowsza produkcja studia Rockstar ukaże się na dwóch płytach.

Internauta o pseudonimie Kofi udostępnił na Twitterze zdjęcia prezentujące zawartość opakowania gry. Okazuje się, że - zgodnie z wcześniejszymi informacjami - tytuł postanowiono wydać na dwóch nośnikach.

Jedna płyta oznaczona jest jako „data disk” i należy włożyć ją w pierwszej kolejności - zapewne w celu zainstalowania plików na dysku twardym konsoli. Druga to „play disk”, która musi być obecna w napędzie podczas rozgrywki.

Wydanie produkcji na dwóch krążkach podyktowane jest najprawdopodobniej dużym rozmiarem gry. Niedawno twórcy ujawnili, że na PS4 zajmie 99 GB, podczas gdy posiadacze Xbox One muszą zarezerwować 107 GB wolnej przestrzeni.

Red Dead Redemption 2 zadebiutuje 26 października. Nadal nie wiadomo, czy gra trafi na PC, ale edycja komputerowa pojawiła się w ofercie szwedzkiego oddziału internetowego sklepu Media Markt.

Najważniejsze informacje o Red Dead Redemption 2:

Wszystkie informacje o RDR 2.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami