Red Dead Redemption 2 na PC w ofercie europejskiego sklepu

Z premierą w 2019 roku.

W ofercie szwedzkiego oddziału Media Markt - jednej z największych sieci sklepów funkcjonujących na terenie kilku europejskich krajów - pojawiło się Red Dead Redemption 2 w wersji PC.

Karta produktu wskazywała początkowo, że gra zadebiutuje na komputerach osobistych 31 grudnia 2019 roku. Wspomniany termin jest jednak najprawdopodobniej tymczasowym, czyli tak zwanym placeholderem (dzięki, TechTastic).

Oczywiście umieszczenie tytułu w ofercie szwedzkiego Media Markt nie oznacza, że Red Dead Redemption 2 trafi na PC. Produkcji jednak nadal nie wycofano z katalogu sklepu, a jedynie usunięto informację o dacie premiery.

01
Red Dead Redemption 2 na PC w Media Markt

Warto zaznaczyć, że poprzednia część cyklu ukazała się tylko na konsolach, więc nie jest jasne, czy nowa gra zawita na komputery osobiste. Z odnalezionego niedawno w serwisie LinkedIn profilu jednego z byłych pracowników Rockstara wynikało jednak, że tytuł rzeczywiście pojawi się na platformie.

Red Dead Redemption 2 zadebiutuje 26 października na PS4 i Xbox One.

Najważniejsze informacje o Red Dead Redemption 2:

Wszystkie informacje o RDR 2.

Reklama

Skocz do komentarzy (28)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (28)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami