Usain Bolt może trafić do FIFA 19

Jako najszybszy piłkarz w grze.

Usain Bolt, jamajski lekkoatleta i ośmiokrotny mistrz olimpijski, w 2017 roku zrezygnował z biegania na rzecz piłki nożnej. Sportowiec może niedługo rozpocząć rozgrywki w australijskiej A-league, co oznaczałoby, że trafi do FIFA 19.

Bolt należał już do kilku norweskich klubów, a teraz gra dla australijskiego Central Coast Mariners. Do tej pory tylko trenował z drużyną i rozegrał towarzyskie spotkanie przedsezonowe, ale strzelił w meczu dwa gole (dzięki, Kotaku).

Uzyskanie pełnoprawnego kontraktu oznaczałoby obecność we wspomnianej A-league - jednej z licencjonowanych rozgrywek FIFA 19. Bolt zostałby więc przeniesiony na wirtualne boiska najnowszej odsłony popularnej piłkarskiej serii.

„Jeżeli tak się stanie, gra zostanie wzbogacona o Usaina Bolta wraz z zimową lub kolejną większą aktualizacją. Jeśli jednak nie znajdzie się na liście, być może trafi do FIFA 19 jako wolny agent” - wyjaśnił przedstawiciel EA Sports w rozmowie z Fox Sports Asia.

Aktualnie najszybszymi piłkarzami w FIFA 19 są Kylian Mbappe i Adama Traore - obaj dysponują prędkością na poziomie 96. Źródło Fox Sports Asia potwierdziło, że Bolt byłby najszybszym piłkarzem w grze, więc uzyskałby jeszcze wyższą notę.

Zobacz: FIFA 19 - poradnik i najlepsze porady

W sieci pojawiły się już grafiki prezentujące kartę piłkarza w trybie FUT. To jednak najprawdopodobniej fotomontaż.

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami