Days Gone opóźnione do kwietnia 2019 roku

Za duża konkurencja.

Przedstawiciele Sony zaprezentowali na blogu PlayStation nową datę premiery Days Gone, czyli gry akcji z otwartym światem i przeciwnikami w stylu zombie. Produkcja nie zadebiutuje w lutym, a 26 kwietnia 2019 roku.

Bend Studio przekonuje, że wykorzysta dodatkowy czas na dopracowanie gry, ale realnym powodem opóźnienia debiutu jest zbyt duża konkurencja na początku roku.

Mowa o najbardziej oczekiwanych grach lutego, czyli Anthem, Crackdown 3 oraz Metro Exodus. Wszystkie wspomniane produkcje debiutują 22 dnia miesiąca. Jest jeszcze Dirt Rally 2.0 i Dead or Alive, choć te tytuły raczej nie są konkurencją dla Days Gone.

dg2
Na takie akcje musimy jeszcze poczekać

Gra przeniesie nas do postapokaliptycznej Ameryki Północnej, gdzie wcielimy się w Deacona. Bohater musi walczyć o przetrwanie w świecie opanowanym przez nieumarłych oraz wrogo nastawione frakcje.

Jedną z atrakcji będzie walka z bardzo dużą liczbą „zombie” jednocześnie. Materiały z gry prezentowały potyczki z nawet trzystoma przeciwnikami. Days Gone zadebiutuje wyłącznie na PlayStation 4.

Reklama

Skocz do komentarzy (5)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (5)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami