Wojna Krwi: Wiedźmińskie Opowieści - pierwsze recenzje

Jest też nowy trailer.

Pojawiły się pierwsze recenzje Wojna Krwi: Wiedźmińskie Opowieści - samodzielnej kampanii fabularnej karcianki Gwint - z których wynika, że CD Projekt Red przygotowało kolejną udaną grę. Opublikowano też nowy zwiastun tytułu.

Dziennikarz serwisu GameSpot podkreśla, że produkcja w świetny sposób rozbudowuje uniwersum. Chwali dobrze napisane postacie, które otrzymały „wyjątkowy” dubbing. Docenia też zmieniające się w określonych misjach zasady rozgrywki, co sprawia, że zabawa nie nuży. Zaznacza jednak, że czasami pozycja może wydawać się zbyt łatwa.

Gra przypadła do gustu także recenzentowi PC Gamer. Zwraca uwagę, że Wojna Krwi oferuje nowe spojrzenie na wiedźmiński świat - o ile główne odsłony cyklu opowiadały o będącym wyrzutkiem Geralcie, o tyle w karciance wcielamy się we władczynię Rivii i Lyrii. Nie brakuje decyzji moralnych, ale dokonywane wybory nie wpływają na dostępne karty.

Znacznie bardziej surowa jest redakcja PC GamesN. Serwis twierdzi, że mechanizmy rozgrywki są mocno uproszczone, więc fani gatunku mogą czuć się zawiedzeni. Miłośnicy fabularnych tytułów powinni być jednak zadowoleni.

Przykładowe oceny:

Wojna Krwi: Wiedźmińskie Opowieści na PC ukaże się 23 października, a na PS4 i Xbox One zadebiutuje 4 grudnia. Cenę wersji komputerowej ustalono na 99,99 zł.

Reklama

Skocz do komentarzy (3)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

RekomendacjaThe Last of Us 2 - Recenzja

Świat się zmienia, ludzie nigdy.

The Last of Us 2 - Poradnik, Solucja

Kompletny przewodnik: opis przejścia, misje, sekrety i mechanika gry.

Digital FoundryCzy cena PS5 Digital Edition może być niższa? - analiza Digital Foundry

W teorii: usunięcie napędu Blu-ray stwarza pewne możliwości.

Komentarze (3)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami