Red Dead Redemption 2 - zwiastun przypomina o premierze

Powrót na Dziki Zachód.

Deweloperzy ze studia Rockstar opublikowali nowy zwiastun Red Dead Redemption 2. Materiał przypomina o zbliżającej się premierze produkcji osadzonej na wirtualnym Dzikim Zachodzie.

Tytuł zadebiutuje 26 października na PS4 i Xbox One, a dzień wcześniej powinny pojawić się recenzje. Jutro zaś nabywcy wydania cyfrowego otrzymają możliwość wstępnego pobrania gry - do ściągnięcia jest około 89 GB danych.

Trailer składa się z różnych fragmentów produkcji. W nagraniu zaprezentowano między innymi napad na bank, eksplozje, strzelaniny oraz atak niedźwiedzia. Do tego wzmianka o ostatnim skoku, który pozwoliłby zakończyć przestępczą działalność postaci.

Akcję osadzono przed wydarzeniami z poprzedniej części cyklu. Gracze wcielą się w Arthura Morgana, członka gangu Dutcha, do którego należał również John Marston, a więc główny bohater pierwszego Red Dead Redemption.

Zobacz też: Alfabet Red Dead Redemption 2

Poza kampanią fabularną twórcy przygotowują rozbudowany tryb sieciowy o nazwie Red Dead Online. Wariant nie będzie dostępny jednak w dniu premiery gry - otwarte testy zabawy wieloosobowej rozpoczną się w listopadzie.

Najważniejsze informacje o Red Dead Redemption 2:

Wszystkie informacje o RDR 2.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami