Hitman 2 - aktor Sean Bean pierwszym nieuchwytnym celem

Jako mistrz fałszowania własnej śmierci.

IO Interactive ujawniło szczegóły na temat pierwszego nieuchwytnego celu, który pojawi się w Hitman 2 - gracze otrzymają szansę zlikwidowania postaci odgrywanej przez Seana Beana.

Aktor znany jest przede wszystkim z wcielania się w bohaterów ginących na ekranie. W swoim dorobku ma między innymi role Boromira z pierwszej odsłony „Władcy Pierścieni” oraz Edda Starka z serialu „Gra o Tron”.

W najnowszej części przygód łysego zabójcy artysta zagra więc mistrza fałszowania swojej śmierci - byłego agenta z MI5. Misja o nazwie „Zabijaj nieumarłych” trafi do gry 20 listopada i będzie dostępna jedynie przez 10 dni. W nagrodę za realizację gracze zdobędą broń wyłonioną w internetowym głosowaniu.

Zobacz: Hitman 2 - Poradnik, Solucja

Nieuchwytne cele to znane z poprzedniej części kontrakty niepowiązane z głównym wątkiem fabularnym. Użytkownicy muszą zlikwidować wskazanego delikwenta, ale mają tylko jedną szansę na wykonanie zlecenia - jeżeli ofiara ucieknie lub zginie, wyzwania nie można powtórzyć.

Hitman 2 zadebiutuje 13 listopada na PC, PS4 i Xbox One.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami