Chris Avellone chwali pomysł na Fallout 76

Scenarzysta New Vegas.

Chris Avellone, znany projektant i scenarzysta, który pracował między innymi przy Fallout: New Vegas, Fallout 2, Planescape: Torment czy Icewind Dale, pochwalił pomysł Bethesdy na nową odsłonę postapokaliptycznej serii.

„Fallout 76 to świetne pole do eksperymentowania z mechanikami gry multiplayer dla cyklu Fallout - zarówno dla tej gry, jak i przyszłych projektów” - napisał projektant na Twitterze.

„Możecie mnie za to hejtować, ale uważam, że to rozsądny ruch” - dodał.

Avellone nie jest na stałe związany z żadnym studiem. Pełni choćby rolę projektanta narracji przy Dying Light 2, a niedawno wydane zostało klasyczne RPG Pathfinder: Kingmaker, do którego stworzył scenariusz.

Fallout 76 ukaże się 14 listopada, a już 23 października zaczną się zamknięte testy na Xbox One (tydzień później na PS4 i PC). Postępy z bety można będzie przenieść do pełnej wersji.

Gra stawia na kooperację i rozgrywkę sieciową, choć rozgrywka w pojedynkę jest możliwa. Akcja rozgrywa się przed wydarzeniami z innych odsłon serii na terenie Wirginii Zachodniej.

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami