BlizzCon bez Diablo 4 - sugeruje Blizzard

Wydawca studzi zapał.

Ujawniony przez Blizzard szczegółowy plan tegorocznej edycji BlizzConu oraz oficjalny materiał wideo sugerowały, że podczas konferencji możemy spodziewać się zapowiedzi kolejnej części Diablo. Wydawca ustosunkował się do pogłosek we wpisie na blogu.

„Zauważyliśmy ostatnio wiele domysłów związanych z naszymi planami dotyczącymi serii Diablo. To dla nas bardzo ekscytujący czas, pracujemy nad wieloma projektami związanymi z marką i nie możemy się doczekać, aby o nich opowiedzieć... w odpowiednim czasie” - tłumaczą przedstawiciele firmy.

„Wiemy, czego większość z was oczekuje i możemy tylko powiedzieć, że »dobre rzeczy nie przychodzą prędko«, a na te złe trzeba czekać jeszcze dłużej. Doceniamy waszą cierpliwość, a nasze zespoły niestrudzenie pracują nad doświadczeniami wprost z koszmaru”.

d2
Diablo 3 zadebiutuje 2 listopada na Switch

Nie powiedziano tego wprost, ale wpis jest wyraźną sugestią, że kolejna, pełnoprawna odsłona cyklu nie zostanie zapowiedziana podczas BlizzConu.

Wydawca zapewnia jednak, że o ile nie będzie mógł ujawnić wszystkich projektów, podczas konferencji nie zabraknie wiadomości związanych z Diablo.

Tegoroczna edycja targów Blizzcon odbędzie się w dniach 2-3 listopada.

Reklama

Skocz do komentarzy (3)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek nadzoruje nasz dział informacyjny oraz aktywnie wspiera inne sekcje serwisu. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (3)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami