Assassin's Creed Odyssey - grobowce: Naksos (Miejsce pochówku wielkich herosów)

Docieramy do grobowców i plądrujemy je.

Choć nazwa tego grobowca brzmi szumnie, to nie zobaczymy tutaj niczego, co mogłoby nas zaskoczyć. Oprócz kilku malowideł nic ciekawego tutaj nie znajdziemy, z wyjątkiem starożytnej steli oczywiście.

Jest to jeden z najprostszych grobowców dostępnych w grze. Dotarcie do starożytnej steli nie powinno stanowić problemu, ale poniżej przedstawiamy najważniejsze wskazówki, które pomogą dostrzeć do celu.

Grobowiec: Miejsce pochówku wielkich herosów

Grobowiec Miejsce pochówku wielkich herosów znajduje się w podregionie Marmurowa zatoka, w północno wschodniej części wyspy Naksos.

Jeśli nie możesz znaleźć tej lokacji, skorzystaj z naszej mapy, gdzie zaznaczyliśmy wszystkie najważniejsze miejsca w tym regionie: Assassin's Creed Odyssey - Naksos: mapa

Wejdź do grobowca. W drugim pomieszczeniu zniszcz ścianę w miejscu, w którym widać deski. Gdy dojdziesz do zalanego pomieszczenia, wskocz do wody i płyń wzdłuż podwodnego korytarza, potem skręć w lewo, a dopłyniesz do komnaty.

095

Wynurz się. Przesuń regał (1). Uważaj, bo za nim znajduje się pułapka w podłodze. W kolejnym pomieszczeniu znajdziesz skrzynię ze skarbem oraz starożytną stelę.

Dotknij steli i opuść grobowiec tą samą drogą, którą tu dotarłeś.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Marcin Dolata

Marcin Dolata

Senior Guide Writer

Marcin zajmuje się w Eurogamer.pl tworzeniem poradników. Pierwsze gry uruchamiał spod DOS-a na monochromatycznym monitorze. Świetnie bawi się grając zarówno na PC, jak i konsoli.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami