Twórcy Fallout 76 zapewniają, że mają wiele pomysłów na rozwój gry

Z każdym dniem produkcja stanie się coraz lepsza.

Niedawno twórcy nastawionego na sieciową rozgrywkę Fallout 76 stwierdzili, że gra będzie trwała „wiecznie”. Teraz zaś ujawnili, że mają w zanadrzu wiele pomysłów na rozwój projektu po premierze.

W rozmowie z serwisem AusGamers wiceprezes Bethesdy do spraw marketingowych - Pete Hines - podkreślił, że deweloperzy chcą, by gracze mieli motywację do codziennego logowania na serwery. Zamierzają więc regularnie wydawać dodatkowe treści.

- Mogą pojawić się aktywności dostępne tylko w danym dniu lub tygodniu. Planujemy mnóstwo podobnych rzeczy i mamy wiele pomysłów, a nad niektórymi już pracujemy. Część stworzymy bazując na opiniach fanów, jako że dostosowywanie się do potrzeb użytkowników jest kluczowe - wyjaśnił.

Zobacz też: Fallout 76 to przyjemny kompromis

Twórcy żartują, że premierowa wersja jest najgorszą, ponieważ z każdym dniem tytuł stanie się nieco lepszy. Hines zaznaczył, że autorzy postarają się ciągle udoskonalać i rozbudowywać produkcję, by po dłuższej przerwie od zabawy gracze mogli wrócić i odkryć dodane nowości.

Fallout 76 zadebiutuje 14 listopada. Wcześniej odbędą się testy gry - 23 października rozpoczną się na Xbox One, a 30 października na PC i PlayStation 4.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami