Red Dead Redemption 2 ostatecznie zajmie około 89 GB

Należy zarezerwować dużo miejsca.

Red Dead Redemption 2 - następna odsłona cyklu osadzonego na Dzikim Zachodzie - od deweloperów ze studia Rockstar - na dyskach twardych konsol PS4 i Xbox One zajmie około 89 GB.

Z karty katalogowej produkcji w PS Store wynika, że na platformie Sony trzeba zarezerwować 89,2 GB (dzięki, ResetEra) - mniej, niż wskazywały wcześniejsze informacje, wedle których tytuł potrzebuje 105 GB. Niewykluczone, że większa przestrzeń jest niezbędna w procesie instalacji.

Natomiast opis gry w cyfrowym sklepie Microsoftu ujawnia, że „przybliżony rozmiar” na Xbox One wynosi 88,57 GB. Posiadacze konsoli koncernu z Redmond względem właścicieli PS4 zaoszczędzą więc kilkaset megabajtów.

rdr_2_miejsce
Red Dead Redemption 2 zajmie wiele miejsca na dysku twardym

Akcję produkcji osadzono przed wydarzeniami z pierwszej części. Gracze wcielą się w Arthura Morgana, członka gangu Dutcha. W planach jest też tryb sieciowy - Red Dead Online - którego otwarte testy rozpoczną się w listopadzie.

Red Dead Redemption 2 zadebiutuje 26 października. Dzień wcześniej zaś powinny pojawić się recenzje najnowszego projektu studia Rockstar. Nadal nie potwierdzono, czy twórcy planują przygotować wersję PC.

Najważniejsze informacje o Red Dead Redemption 2:

Wszystkie informacje o RDR 2.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami