Red Dead Redemption 2 z dwoma płytami Blu-Ray?

Wynika z japońskiej okładki.

Red Dead Redemption 2 to jedna z nielicznych gier, która w wersji pudełkowej zostanie wydana na dwóch płytach Blu-Ray - wynika z fotografii prezentującej japońską edycję tytułu.

Pracownik sklepu z Kraju Kwitnącej Wiśni opublikował zdjęcie przedstawiające okładkę produkcji w edycji PS4. Na odwrocie widnieje informacja wskazująca, że wewnątrz opakowania znajdują się nie jeden, a dwa krążki (dzięki, VG247).

Red Dead Redemption 2 na dyskach twardych konsol zajmie około 89 GB - dzięki wydaniu tytułu na dwóch płytach gracze zapewne nie musieliby pobierać dodatkowych danych z internetu. Oczywiście należy poczekać na oficjalne potwierdzenie wspomnianych doniesień.

01
Okładka japońskiej edycji RDR 2 na PS4

Produkcja Rockstara nie byłaby jedyną, która ukazała się na kilku krążkach. Do tej pory więcej niż jeden nośnik otrzymały zbiorcza edycja Śródziemie: Cień Wojny oraz pakiety odświeżonych wersji odsłon serii BioShock i Batman: Arkham.

Red Dead Redemption 2 zadebiutuje 26 października na PS4 i Xbox One.

Najważniejsze informacje o Red Dead Redemption 2:

Wszystkie informacje o RDR 2.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

O autorze

Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Writer

Piotrek zajmuje się w naszym serwisie głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami