Call of Duty: Black Ops 4 - Prestiż i żetony odblokowania na stałe

Jak zdobyć żetony.

Maksymalny poziom doświadczenia w Call of Duty: Black Ops 4 w trybie wieloosobowym to poziom 55. Kiedy awansujemy do tego stopnia, możemy - jeśli zechcemy, bo nie jest to automatyczne czy też wymagane - aktywować I stopień Prestiżu.

Prestiż to system od lat obecny w serii Call of Duty. Pozwala on od nowa zdobywać poziomy doświadczenia z odpowiednimi zmianami wizualnymi przy naszym emblemacie i ikonie poziomu - tak, by inni gracze widzieli, że levelujemy już „w Prestiżu”.

Co ważne, awansowanie po 55 poziomie od nowa nie oferuje żadnych dodatkowych przedmiotów czy nagród związanych z rozgrywką. To tylko i wyłącznie bonusowy system postępów dla tych, którym zależy na nieustannym zdobywaniu kolejnych poziomów doświadczenia.

Żeby aktywować Prestiż, należy kliknąć przycisk Prestiż 1 w zakładce „Postępy i odblokowania”.

Poniżej możecie przyjrzeć się wszystkim ikonom kolejnych stopni Prestiżu. To właśnie takie pojawiają się obok naszego pseudonimu, choćby w tabeli wyników podczas meczu.

bo4poradnikPresti__
Ikony kolejnych stopni Prestiżu

Jak zdobyć żeton odblokowania

Aktywacja Prestiżu i początek zdobywania kolejnych poziomów doświadczenia od zera wiąże się z resetem całego ekwipunku. Oznacza to, że tracimy wszystkie odblokowane bronie, dodatki, atuty i przedmioty.

Mimo to, żeton odblokowania na stałe (permanent unlock token) pozwala wybrać jeden element, który zachowamy - na przykład naszą ulubioną broń główną. Dzięki temu ponowne awansowanie do ostatniego poziomu jest przyjemniejsze.

Obecnie jednak w Call of Duty: Black Ops 4 zdobycie takiego żetonu nie jest możliwe. Prawdopodobnie w przyszłości będzie można kupić go za pośrednictwem mikropłatności.

Żetony odblokowania posiadają jedynie ci gracze, którzy podczas testów beta trybu multiplayer zdołali osiągnąć 40 poziom doświadczenia. Beta była krótka, więc to spore wyzwanie. Wszyscy, którym się powiodło, powinni znaleźć taki żeton w menu Prestiżu w zakładce „Postępy i odblokowania”, na dole ekranu.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami