Call of Duty: Black Ops 4 - Blackout: gdzie znaleźć śmigłowce

Mapa z lądowiskami i opis pojazdów.

Blackout, podobnie jak wiele innych gier i trybów battle royale, oferuje do naszej dyspozycji różne pojazdy. Opiszemy je tutaj pokrótce, ale skupimy się na śmigłowcach - pojawiających się zazwyczaj w tych samych punktach na mapie.

Quady to najszybsze pojazdy naziemne w grze, choć i tak nie są na tyle szybkie, byśmy nie byli łatwym celem jako kierowca. Zawsze warto więc pamiętać o zmienianiu kierunku jazdy, gdy ktoś zaczyna do nas strzelać.

Ciężarówki są powolne, ale pomieszczą 4 osoby. Można nawet spróbować podjechać tym pojazdem pod spadający zrzut zaopatrzenia i w ten sposób przechwycić go, by przewieźć w inne miejsce.

Wreszcie, w wodzie przy niektórych molo znajdziemy też łodzie motorowe. Są bardzo hałaśliwe i nie mamy zbyt dużo pola do manewru, ale gdy chcemy przedostać się od okolic latarni morskiej do Placu Budowy, to jednak bardzo dobra opcja.

Miejsca ze śmigłowcami

Poniżej umieszczamy mapę ze wszystkimi lądowiskami dla śmigłowców w trybie Blackout. Warto jednak zwrócić uwagę, że maszyny te pojawiają się w losowo dobieranych miejscach - ale nie w każdym.

blacoutmapaHELI

W jednym meczu możemy więc znaleźć helikopter na lądowisku na wieżowcu z placu budowy, ale w kolejnej rundzie już niekoniecznie. Mimo wszystko, jeśli zależy nam na zdobyciu tego pojazdu, trzeba po prostu zaryzykować, wybrać jedno z oznaczonych tu miejsc i jak najszybciej się tam dostać.

Korzystając ze śmigłowca, możemy bez większego stresu odlecieć daleko, na sam brzeg bezpiecznej strefy - i dzięki temu w spokoju poszukać broni oraz przedmiotów, bez obaw, że nie zdążymy wrócić do zawężającego się okręgu bezpieczeństwa.

bo4poradniksmiglowcescreen
W każdym meczu śmigłowców jest mniej niż potencjalnych miejsc, w których się pojawiają

Jako środek transportu i gwarancja powrotu do bezpiecznej strefy, śmigłowiec sprawdza się nawet, gdy grami sami. Jednak dopiero dla grup okazuje się świetnym narzędziem.

Grając ze znajomymi - czy też z losowo dobranymi towarzyszami (o ile dobrze się komunikujemy) - możemy poważnie zagrozić wrogom, jeśli jedna osoba pilotuje maszynę, a inne zajmują się ostrzeliwaniem przeciwników na ziemi.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami