W Forza Horizon 4 dostępnych jest ponad 450 samochodów. Wiele pojazdów można nabyć w salonie wydając zarobione w grze kredyty. Aby uzupełnić kolekcję o auta niedostępne w sklepie, możesz liczyć na łut szczęścia podczas losowań Wheelspin albo skorzystać z oferty domu aukcyjnego.

Samochody, jakich nie możemy kupić w salonie to także zapomniane wozy, które mamy szansę odnaleźć jedynie w momencie, gdy usłyszymy pogłoskę o ich potencjalnej lokalizacji. Wiele aut ze specjalnej edycji Forza nabywamy za pośrednictwem sklepu #Forzathon - jego oferta zmienia się co tydzień.

Posiadacze przepustki samochodowej mogą cieszyć się dostępem do nowych aut dodawanych cyklicznie do gry. Osoby nie posiadające karnetu nadal są w stanie nabyć najnowsze pojazdy korzystając z aukcji społeczności Forza Horizion 4 - o ile ktoś zdecyduje się je sprzedać.

Aby zakupić pojazd, należy udać się do dowolnej wykupionej posiadłości. Z poziomu menu domostwa wybieramy zakładkę Salon (1 na poniższym obrazku), a następnie Pokaż wszystko (2 na poniższym obrazku).

013
014

Możesz teraz dowolnie przeglądać dostępne auta (3) w salonie. Wybierz interesującą cię pozycję i naciśnij przycisk A (4), aby przejść do projektów społeczności. Jeśli żaden nie przypadł ci do gustu, możesz wybrać jednolity kolor. Następnie potwierdź decyzję przyciskiem Kup (5).

Dom aukcyjny - jak licytować?

Dom aukcyjny daje szansę na nabycie pojazdów po okazyjnych cenach. Społeczność gry często pozbywa się niechcianych samochodów, często po niższej kwocie niż w salonie. Jeśli posiadasz niepotrzebne auto, możesz wystawić je na aukcję i zarobić nieco kredytów.

015

Aukcje dostępne są z poziomu menu posiadłości - wystarczy przejść do zakładki Dom aukcyjny (1). Możesz przejrzeć licytacji rekomendowane przez grę (2) albo skorzystać z wyszukiwarki (3), by znaleźć interesującą cię pozycję. W menu masz szansę również rozpocząć własną aukcję (4).

016

Gdy już wybierzesz interesujące cię pojazd, wybierz opcję licytuj (5), a następnie potwierdź działanie (6). Jeśli chcesz od razu zakupić samochód bez brania udziału w licytacji, wybierz opcję wykup. Warto jednak pobawić się nieco z konkursem ofert - można wiele zaoszczędzić.

017

Aby wystawić auto pod młotek, wybierz z menu odpowiednią opcję i zadecyduj, który pojazd z kolekcji (7) chcesz sprzedać, a następnie wystaw samochód na aukcję (8). W kolejnym oknie możesz ustalić cenę początkową, cenę wykupu oraz długość trwania aukcji. Gdy już wszystko dopasujesz według własnych preferencji, potwierdź operację (9)

Reklama

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami

Powiązane materiały

RekomendacjaForza Horizon 4 - Recenzja

Fenomenalna część kultowej serii.

Forza Horizon 4 - Horizon Life: tryby i opcje

Dołączamy do rozgrywki wieloosobowej i bawimy się z przyjaciółmi.

Forza Horizon 4 - zapomniane wozy: wszystkie garaże (mapa)

Odnajdujemy garaże z zapomnianymi samochodami.

Forza Horizon 4 - lista osiągnięć

Odblokowujemy wszystkie osiągnięcia w grze.